dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Sufit podwieszany w łazience a wilgoć

    Witam,

    chcę w mojej łazience zrobić sufit podwieszany. Łazienka ma coś koło 4,30 m2. Sufit miałby odstawać od ścian na jakieś 5-10 cm, żeby puścić tam dodatkowe, wychodzące jakby spod sufitu, delikatne boczne oświetlenie (widziałam to u znajomej i wyglądało to super).

    Martwi mnie tylko jedna rzecz, otóż jak wygląda sprawa z parowaniem i skraplaniem w przypadku takiego sufitu. W moje łazience, pomimo dobrej wentylacji dość długo na płytkach utrzymuje się wilgoć. Boję się, że w łazience, przez wilgoć i parowanie taki sufit będzie się bardziej paskudził.

    Czy wiadomo coś Państwu w tym temacie?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Witaj i
    "Witaj zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi" Te tematy byly walkowane.
    Jesli masz dobra wentylacje to problemu nie powinno byc. "Gzymsy" pod oswietlenie maja to do siebie , ze wewnatrz nich panuje najwyzsza w pomieszczeniu temperatura a wic odparowanie jest najszybsze.Sufit z g-k /nie wazne czy podwieszany "wywijany" czy "prosty/ bedzie sie tak samo paskudzil jak kazdy inny a najbardziej w oklicach kratki wywiewnej.
    Natomiast w samej szczelinie gdzie bedzie swiatlo / nie wiem otwarta , czy zamknieta/ jak w kazdym zakamarku bedzie zbieral sie kurz.Jesli zrodla beda gorace , to bedzie sie przypalał.Co pare lat i tak trzeba pomalowc, wiec bez obaw.
    pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony