dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 493

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Studni zazdroszczę
    Tar, może na muchy kup te woreczki co Mania u siebie wieszała? Kiedyś sprawdzałam, to u nas też były one dostępne.
    Też mam jeden w połowie spróchniały konar drzewa, nawet dziury wydziubane przez dzięcioła są. Myślałam paproć w nim posadzić.

  2. #2

    Domyślnie

    Rób ciemna elewacje, chce przyjeżdżać do mafiozów
    Ciemne, charakterze barwy do Was pasują. Od lat mi się takie podobaja

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmikka Zobacz post
    Studni zazdroszczę
    Tar, może na muchy kup te woreczki co Mania u siebie wieszała? Kiedyś sprawdzałam, to u nas też były one dostępne.
    Też mam jeden w połowie spróchniały konar drzewa, nawet dziury wydziubane przez dzięcioła są. Myślałam paproć w nim posadzić.
    Mika jakie woreczki, rzuc linkiem, chetnie kupie. Wczoraj znalazlam na dzialce 4 piekne konary rozcapierzone i powyginane, ktore nadadza sie na rabaty. Jednego mam ochote pomoczyc w solance i potraktowac jako rzeźbe, tylko brakuje mi mozliwosci technologicznych

    Cytat Napisał joana_ Zobacz post
    Rób ciemna elewacje, chce przyjeżdżać do mafiozów
    Ciemne, charakterze barwy do Was pasują. Od lat mi się takie podobaja
    dobra, mowisz masz, zdecydowalismy sie na ciemna, jednak wracam ze sciezki zwatpienia na sciezke projektu. Wstepnie wybralismy tez drzwi beda albo te (w kolorze grafitowym z czarna rama i 1 doswietle)

    to z katalogu




    a tu po przeróbce z 1 dostawką



    a tu takie wklejone w cegle w kolorze ciemnym



    2. OPCJA to te drzwi oczywiscie nie biale a w kolorze 7016




    oczywiscie wybor drzwi bedzie zalezal od ich ceny, mamy pewien poziom budzetowy, ktorego nie przekroczymy. Miejsce na te drzwi z doswietlem na styk ale sie znajdzie.


    poza tym wczoraj glowkowalam jeszcze nad takimi opcjami (to tylko pokazuje jako ciekawostki)


















    teoretycznie temat na za kilka miesiecy ale chce juz wybrac i leciec dalej a nie zaglebiac sie wtedy kiedy beda potrzebne. Na dzis czeka sie na drzwi ok. 10-12 tygodni wiec zamawiac musze najpozniej za miesiac. Ta sama sytuacja z oknami, w tej chwili mam kilka ofert i zastanawiam sie nad wyborem biorąc pod uwage stosunek ceny do jakosci, opinie, uwagi, dodatki i cala reszte. Prawdopodobnie pozostaniemy przy systemie PSK z łaczonym RU, bo jest to na miare naszych kieszeni. Ceny mocno pogalopowaly w gore i musze trzymac sie ustalonego budzetu a nie myslec, ze sie uda i brac na huzia wszystko.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 25-03-2022 o 14:14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony