dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Chcę powiększyć kuchnię, pomoże ktoś?

    Kupuję mieszkanie z malutką kuchnią, możliwości jej powiększenia są, bo przylega do sporego salonu, postaram się załączyć plan tej powierzchni. Mam parę pomysłów na to jak ją zaaranżować, przydałoby mi się spojrzenie obiektywne. Chcielibyśmy dużą lodówkę, prawdopodobnie dwudrzwiową, gdzie powinna stanąć? Myślę o niższych szafkach ( szufladach?) pod "prawym" oknem ( obecnie w jadalni ) na sprzęt typu chlebak, krajalnicę, toster. Myślimy też o wysokiej zabudowie na ścianie w obecnej jadalni. Zabudowałabym tam pralkę i suszarkę, może wysokie cargo, piekarnik.. O wyspie też myślę, czy ona ma tam sens? Obecnie jest bardzo mało blatu roboczego. Na podłodze w jadalni jest odświeżony parkiet, kafle z części kuchennej skuwamy, Marzy nam się na powierzchni kuchennej polerowany beton, ale ponoć nie robi się go na 15 m.kw..
    Plan kuchni i salonu jest tzw.planem pierwotnym, zmodyfikowano go i czerwonymi krzyżykami oznaczyłam, że tej ściany już tam nie ma.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan kuchni i salonu.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	458810  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony