dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Ponoc idzie gorace lato...

    A ja dalej nie wiem co zainstalowac na okna werandy zwanej ogrodkiem zimowym. Byl facet od rolet i zaluzji i proponowal perforowane zaluzje w kolorze kremowym (do bialych ram). Bo podobno jak sie zasloni to w dalszym ciagu jest widok na zewnatrz a z zewnatrz do wewnatrz nic nie widac. Na osiedlu dominuja natomiast materialowe rolety. Ponoc za wiele nie daja jesli chodzi o ochrone przed upalem, natomiast podejrzewam, ze mocno zaciemniaja mieszkanie.

    Sa jeszcze jakies inne sposoby? Moze jakies folie odbijajace itp? Generalnie zupelnie mi nie przeszkadzaja 'gole' okna - siedzimy sobie wieczorkiem z mezem na widoku i zupelnie nam to nie przeszkadza, ze ktos na nas patrzy ale na upaly cos jest potrzebne bo salon z owa weranda jest od strony poludniowej i straszna sauna czasami sie robi.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    ponoć markizy zewnetrzne osłaniaja od slońca, a nie zasłaniaja widoku

  3. #3

    Domyślnie Re: Ponoc idzie gorace lato...

    Rolety mają różny stopień przepuszczalności światła.Jest więc w czym wybierać.Osobiscie rolet i żaluzji to miałem już pare.Odradzałbym te aluminiowe bo to właśnie one generuja dużo ciepła i ciągle klekocza.Ostatnio kupiłem takie drewniane w Ikei i szczerze mówiąc te podobaja mi sie najbardziej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony