dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PicassoZ

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    4

    Domyślnie Ukladanie plytek z klinkieru na zewnatrz

    Wielkie dzieki wszystkim Tym ,ktorzy probuja mi pomoc w rozwiazaniu mojego problemu j.w. w temacie. Caly czas badam jeszcze temat. To ,ze musi byc odpowiedni klej - elastyczny to wiem,fuga elastyczna to tez wiem,ale jakos trudno do mnie trafia w jakim celu stosowac izolacje np.w postaci plynnej folii jesli przykleje plytki zgodnie z cala sztuka ukladania glazury nakladajac klej na cala powierzchnie plytki itd.Jestem w tej chwili na etapie zlewania czy tez raczej przygotowania do zalania warstwy wyrownawczej na podescie i na schodach.Zamowilem glazure.Zdecydowalem si na klinkier.Mam nadzieje ,ze to dobry wybor . Z zalecen co do glazury to tylko "KLINKIER i GRES" tak twierdza znawcy tematu . Mam nadzieje ,ze i ja do nich dolacze za jakis czas. Tym bardziej , ze sprawdze jedno i drugie. Czeka mnie jeszcze "JAZDA" z tarasem nad garazem. Tam jest podobna historia. Tutaj klade "KLINKIER" tam natomiast "GRES". Mysle ,ze sobie poradze. Calosc wykonuje sam. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich a doradcow szczegolnie. Czesc.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Jedyna formą skutecznej izolacji jest trwale elastyczna izolacja ciągła. uzyskasz to jedynie ciekłaymi foliami lub papami termozgrzewalnymi.
    Żadna powłoka ceramiczna nie posiada takich własności, stąd koniecznośc kładzenia izolacji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony