dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Fotel gabinetowy

    Poszukuję fotela (krzesła) do gabinetu nie ze skóry (zwierzęta), nowoczesnego (wygląd ma znaczenie) w stonowanej kolorystyce dla osoby z problemami kręgosłupa (do 1000 zł).
    Gdzie w W-wie taki zobaczyć. W internecie znalazłam dwie firmy z meblami biurowymi. Może coś polecicie?
    monig

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem dokladnie, gdzie maja salony w Warszawie - na pewno na stronie internetowej beda jakies dane:
    jedna firma to Profi m (www.profim.com.pl albo www.profim.pl - nie pamietam)
    druga to Bejot (www.bejot.com.pl - lub samo .pl)

    Obie firmy sa OK, maja fajne fotele, w tej cenie mozna juz cos dobrac sensownego (jesli to nie ma byc skora, oczywiscie).

  3. #3

    Domyślnie

    Wielkie dzięki. Właśnie takich szukałam. Są eleganckie i nowoczesne.
    Z pewnością coś wybiorę.
    monig

  4. #4

    Domyślnie

    Doskonałe na kręgosłup jest krzesło ortopedyczne, tzw. klękosiad.
    Częściowo się na nim siedzi, a częściowo klęczy.
    Sprawdziłem na sobie - nie ma lepszego na bóle kręgosłupa - tylko trzeba się przełamać, żeby na czymś takim usiąść.
    http://www.klekosiad.pl
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Klękosiad nie zastąpi fotela. Posiadam klękosiad lecz uważam, że przy długim siedzeniu przy biurku (po to potrzebuję fotela) - nie sprawdza się.
    W moim odczuciu plecy muszą mieć oparcie. Siedzę od kilku dni na klękosiadzie (co prawda nie tak dobrym jak na zdjęciu) i przy dłuższym siedzeniu odczuwam dyskomfort. Gdyby było inaczej pewnie w biurach mielibyśmy klękosiady a nie profilowane fotele.
    monig

  6. #6

    Domyślnie

    Od ponad roku użytkuje fotel Bolero z firmy Nowy Styl.
    Siedzę na nim ponad 10h dziennie i nie ma porownania do zwyklych foteli biurowych. Teraz juz nie narzekam na bole plecow czy inne. Ale wiadomo ze trzeba sie pilnowac jak sie siedzi oraz dobrze sobie taki fotel ustawic. Polecam

    Aha i jeszcze jedno. Trzeba w sklepie poprobowac rozne fotele posiedziec dluzej na kazdym niz 5s i nie kierowac sie tylko wygladem. Po takim tescie od razu zauwazysz faworyta.
    pozdrawiam Łukasz LS75
    Zobacz zdjęciowy dziennik budowy - nowe zdjęcia!

  7. #7

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych podaję gdzie w Wa-wie można zobaczyc krzesła (w tym do gabinetu) firmy Nowy Styl:
    Meble Agata Al. Krakowska 61
    Meblohurt Dzielna 21 paw.7
    Meble Polonia Puławska 326
    Biuro Konsult Garażowa 4
    Biurotechnika Bema 57 a
    Extram Obozowa 20

    Dziękuję za namiary - sprawdzę i te krzesła.
    monig

  8. #8

    Domyślnie

    Kupiłam krzesło Laguna z firmy Profim (dzięki jeszcze raz za ten namiar). Jest świetne i bardzo wygodne, nie wspomnę już o wyglądzie.
    monig

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony