Cytat Napisał robertnicki
Cytat Napisał jacekot
Mam natomiast do was jako znawców tego projektu jedno pytanie dotyczące łazienki na pietrze .
Czy muszla klozetowa i wanna nie sa tak ustawine że cięzko jest z nich korzystać ? Co do wanny to zawsze można wslizgnąć się bokiem , ale co do toalety to myśle że męszczyżni mogą mieć klopoty jeśli trzeba zrobić to na stojąco . Czy umiecie miodpowiedzieć jaka jest wyskość przy samej muszli klozetowe ? Mam nadzieje ze nie trzeba do tej czynności otwierać okna .
I jeszcze jedno pytanie , czy w kuchni po przeciwnej stronie kuchenki jest taka scianka w kształcie litery "L" czy możecie mi powiedzieć jaka jest głębokość i szerokość tej wneki czy zmieści się tam lodówka ?
Witaj Jacek. Według mojego projektu wysokość sufitu w miejscu "startowym" do siusiania dla faceta to około 190 cm. Ale jest wiele alternatyw:
1. Otworzyć okno (na czołgistę)
2. Usiąść podczas siusiania (napewno żona będzie zadowolona bo masz 100 % pewności że trafisz do muszli)
3. Przenieść kibelek w inne, bardziej wygodne miejsce (to rozwiązanie ja wybrałem)
Głębokość tej ścianki w kuchni to 60 cm długość 125 cm czyli idealne miejsce dla lodówki. My skrócimy trochę tę ściankę.
Pozdrawiam - robertnicki.
Dzięki za odpowiedz , tak naprawde to 190 mi w zupełności opowiada .
Ale podrąze temat i zapytam czy zmieniałeś uatwienie w całej łazience czy tylko przesunoałeś kibel no i gdzie go umieściałeś ?
Jacek