dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 201 z 204
Pokaż wyniki od 4.001 do 4.020 z 4064
  1. #4001

  2. #4002

  3. #4003

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04918.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	334254Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04919.jpg
Wyświetleń:	344
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	334255
    Na razie marnie nam idzie, mam nadzieje ze załatwimy wszystkie formalnosci do konca roku zeby w przyszłym ruszyc pelna para i dokonczyć niedokończone

  4. #4004
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Bardzo ładnie! To jest niesamowite jak jeden projekt można zrealizować na 100 sposobów.
    Czy rozszerzaliście salon? bo wygląda na dużo większy niż w projekcie.

  5. #4005

    Domyślnie

    Salon jest zgodny z projektem, zmieniliśmy usytuowanie okien i ich wygląd co zresztą widać, ale to jest wersja 4 więc jest większy od poprzednich. Dziękujemy za dobre słowo, mam nadzieję, że podolamy w urządzeniu, bo jest tego poprostu za duzo.

  6. #4006
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaha565

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    7

    Domyślnie Dom w groszku

    Witajcie!
    My też zdecydowaliśmy się na groszek ale ze zmianami. Chcemy kupić projekt dom w groszku 5 i doprojektować garaż 2 stanowiskowy i pokój nad.
    W tym celu chcemy wydzielić korytarz z pok nr 2 i łazienki który zaprowadzić do pokoju nad garażem.
    Tylko przeszkadzają nam słupy ....
    W projekcie na piętrze zaprojektowane są słupy na głównej osi domu, podpierające kalenice. Czy problemem będzie dla projektanta zmiana konstrukcji dachu by słupy podpierały krokiew a nie kalenice?

  7. #4007
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Witaj kaha wśród Groszkowców.

    Co do słupów powinno się dać, bo u mnie w groszku 3 nie ma ani jednego. Bo też mi się nie podobały.

  8. #4008
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mrowca

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-376
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie Forumowiczów,
    Jestem tu nowy jak widać, szukam pomocy. Potrzebuję ekipy budowlanej (kompleksowej)do groszka do Kłaja/małopolskie. Mam projekt zaadoptowany do działki, wszystkie zgody na budowę, tylko nie ma kto budować mam dwie wyceny ale tak się różnią że szukam trzeciego wykonawcy do porównania.
    Ostatnio edytowane przez Mrowca ; 05-12-2015 o 10:39

  9. #4009
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    silver94

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkiech, również bedziemy budować dom w groszku 4z piwnicą, i piszę do Was forumowicze z pytaniem kto by chciał się podzielić swoją galerią domu. Może ktoś coś dodał, coś odjął -bardzo proszę o jakieś wskazówki, aby nie zrobic czegoś co jest niepraktyczne, mieszkam w lubelskim, gdyby ktoś był z okolic zamościa z tym projektem proszę o kontakt, POZDRAWIAM WSZYSTKICH
    PS. Ma ktoś już budowę za sobą i "pochwali się" kosztami budowy ?

  10. #4010

    Domyślnie

    Cześć Silver, mamy wybudowanego Groszka4 w woj. małopolskim więc chyba to Wam nie po drodze, ale chętnie podziele się wrażeniami z budowy i adaptacji groszka. Jak widać na zdjęciach mamy zmienione okna z jednej i drugiej strony na narożne, taras przesuniety na przód domu, dach nie ma załamania tylko wyrównaliśmy go do jednej długości( chyba na 1,40m), za domem jest osobne wejście do piwnicy zadaszone, w środku usuneliśmy ściane miedzy kuchnia a jadalnią w jej miejscu bedzie wyspa kuchenna, przesuneliśmy ile sie dało kominek w strone kuchn żeby uzyskać troche większą ściankę telewizyjną, wydaję mi się że z takich większych zmian to chyba wszystko. Co do kosztów budowy to poczęci sprawa indywidualna, rózne koszty budowy, rożne materiały, ale w naszym przypadku to mniej więcej 155tyś stan surowy otwarty ze wszystkimi pozwoleniami i całą papierologią, 22tyś za okna w sumie za ten stan który mamy wydaliśmy około 320-330 tys. Została duużo większa część wykończenia. Wszystko przed Wami, powiem szczerze,że nie chciałabym przerabiać tego jeszcze raz. Jeśli chodzi o wybór Groszka to nie żałujemy, domek ma wszystko co potrzeba, ta wersja jest naprawde przestronna funkcjonalna, przed dokonaniem zakupu projektu byliśmy oglądać gotowego Groszka4 i to przeważyło szale. pozdrawiam

  11. #4011
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    silver94

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ.
    My dopiero zalatwiamy pozwolenia itp, a na to cierpliwosc i duzo czasu potrzeba, materialy sa, takze czekamy, moze do konca roku uda sie nakryc, a co do zdjęc to mogłabyś podrzucić więcej na mój email? My przerobilismy i wejscie z tyłu jest na wysokości "0" na klatke schodowa i balkon bedzie tez na gorze z drugiej strony, ktorego nie ma na projekcie wnętrze to jeszcze nie wiemy co i jak ale myslimy co by usunąć a co dodac by było bardziej praktyczniej. pozdrawiam

  12. #4012

    Domyślnie

    Podaj adres e-mail, ale sporo zdjęć jest już na forum, teraz wstawiłam najnowsze, dalsze prace ruszą od kwietnia

  13. #4013
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    silver94

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    ok,mój email [email protected]

  14. #4014
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaha565

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czy ja tez moge prosic o przeslanie najnowszych zdjec na adres [email protected]?
    Dzieki.

    My za jakies 2miesiace ruszamy z budowa - obecnie czekamy na pozwolenie

  15. #4015
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ppola

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-050
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Przyznam, że próbuję przebrnąć przez te 201 stron ale dość wolno mi idzie - jestem dopiero na 55
    Zdecydowaliśmy się na projekt "Dom w Groszku 2" jednak chcemy go zbudować w keramzycie, czy ktoś już może budował ten projekt w tej technologii?
    Ewentualnie czy jest ktoś kto realizuje/ realizował ten projekt w łódzkiem?

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów,
    ppola

  16. #4016

    Domyślnie

    Witam,
    ja też dołączam się do pytań i prośby o wysłanie zdjęć groszka ([email protected]). Również z mężem planujemy budowę tego domku. Czy ktoś buduje ten domek w mazowieckim? bądź jakieś 200-300km od warszawy? będę wdzięczna za kontakt. Na pewno w wolnej chwili przeczytam wszystkie strony i przejże wszystkie Wasze zdjęcia i linki do Waszych realizacji kilka już widziałam i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że chcę ten domek

    pozdrawiam.

  17. #4017

    Domyślnie

    Witam,
    alez tu cisza, zaglądam od czasu do czasu z nadzieja ze moze ktos wstawil jakies nowe zdjecia, ale nic. Drugiego lpca przyjezdzaja nam podłogi to pochwale sie zdjeciami, mamy juz skonczone malowanie, polozone schody to bedzie co pokazac, brakuje jeszcze cegly na sciance telewizyjej i na korytarzu, ale to chwilke musi zaczekac. Pozdrawiam
    Ania B.

  18. #4018

    Domyślnie

    Czekamy teraz na drzwi i kuchnie, ale musze powiedziec, że jak jest juz podloga to jak w domu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05248.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	22,7 KB
ID:	360108Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05249.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	25,8 KB
ID:	360109Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05250.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	360110Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05252.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	21,8 KB
ID:	360111Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05253.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	18,8 KB
ID:	360112

  19. #4019

  20. #4020

Strona 201 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony