dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 202 z 204
Pokaż wyniki od 4.021 do 4.040 z 4064
  1. #4021

  2. #4022

  3. #4023

    Domyślnie

    Dodatkowo w pokojach dzieci zamiast szaf, zrobilismy garderoby z plyt. Powiem Wam ze swietny patent, bo za dwie szafy do ich pokoi zaplacilibysmy 4000tys a tak to moze nas 400-500 zl kosztowalo teraz tylko polki i rurke dokupic i gotowe. W salonie, kuchni i małym pokoju(bo zostało) połozylismy beton dekoracyjny, na zdjeciach moze nie widac, ale wyglada bajka.
    Ania B.

  4. #4024

    Domyślnie

    Ania super to wygląda a jaka to wersja groszka jest? Ja wstępnie wybrałam wersję 2, tylko chciałabym przesunąć łazienkę na górze żeby miała to okno co u Was no i chciałabym garaż przesunąć do przodu aby tam zrobić kotłownię. Według mnie raczej się da ale wiadomo muszę się podpytać kogoś mądrzejszego

  5. #4025

    Domyślnie

    Wersja 4 Groszka, polecam dom bez garazu jeśli ktos ma tylko taką możliwość, duzo miejsca w srodku przy mniejszej powierzchni domu.
    Ania B.

  6. #4026
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaha565

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    7

    Domyślnie

    My zaczeliśmy budowę 2 miesiące temu. Wybraliśmy wersje dom w groszku 5. Dokonaliśmy kilku znaczących dla nas przeróbek:
    - garaż dwustanowiskowy z zejściem do piwnicy
    - połączenie dwóch pokoi na górze i przeprojektowanie ich na sypialnie z garderobą
    - zmiana schodów na dwubiegowe
    - doprojektowanie pokoju nad garażem

    W tym momencie mamy zbudowaną piwnice i zalany strop Czekamy na dalsze prace
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	groszek.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	361479  

  7. #4027
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Groszkomaniacy

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hej, witam wszystkich, jestem to nowa, wraz z mężem planujemy zakupić projekt domu w groszku 2, czy jest ktoś kto zgodziłby się pokazać nam swój domek w groszku?? inne wersje też możemy obejrzeć, bo wszystkie groszki bardzo nam się podobają najlepiej jeśli znalazłby się ktoś z województwa łódzkiego, ale dalsze tereny też wchodzą w grę

  8. #4028

    Domyślnie

    Zapraszamy do malopolski wersja 4

  9. #4029
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Groszkomaniacy

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    z chęcią odwiedzimy Małopolskę

  10. #4030

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia sz-n Zobacz post
    Anna.cz - zdjęcia w albumie. Miłego weekendu.
    Czy to pieresza wersja Groszka z metrażem salonu takim jak w projekcie?
    Jeżeli tak to portuj informacją na temat mebli w salonie: jakie wymiary ta się udało wcisnąć? Ten narożnik i stół, ława? Bo my od 8 lat moeszkania jeszcze go nie uneblowaliśmy.

  11. #4031
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    grzegorz_si, coś mi mówiło żeby zajrzeć na stare śmieci czy to pytanie do mnie o wyposażenie salonu? Tak, to groszek wersja podstawowa bez garażu, wymiar zgodny z projektem. Zmiany drzwi tarasowe na przeciwko kominka zamienione na okno, zamurowane okno tam gdzie wisi TV i ściana przy schodach wydłużona by ostani stopień nie wystawał poza nią. Narożnik to ETAP SOFA - MARRONE WYMIAR 272 x 243 cm, (nie wiem czy jeszcze je produkują), ława 74 x 74 cm, meble wiszące to zwykła Ikea 3 szt. x 120 cm każda, obok kominka te kwadraty to 60 x 60 każdy, stół 110 x 90 cm, po rozłożeniu ma 140 cm. Narożnik jest duży, ale nie zakłóca wg mnie proporcji salonu, ława ze szkła by nie obciążać / zagracać wizualnie. Jestem zadowolona z takiego układu.
    Jeszcze tydzień i będą 4 lata od kiedy mieszkamy w groszku, projekt jest super. Pozdrwaiam wszystkich, którzy tu jeszcze zaglądają choćby okazjonalnie. Pa

  12. #4032

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia sz-n Zobacz post
    grzegorz_si, coś mi mówiło żeby zajrzeć na stare śmieci czy to pytanie do mnie o wyposażenie salonu? Tak, to groszek wersja podstawowa bez garażu, wymiar zgodny z projektem...
    Dzięki!

  13. #4033

    Domyślnie Pozdrowienia

    Gosia sz-n, dziękujemy za pozdrowienia
    Gosia sz-n i Grzegorz_si, pozdrawiamy "starych" znajomych!
    Pozdrawiamy również wszystkich "Przyjaciół Groszka".
    My mieszkamy już prawie 8 lat i też jesteśmy zadowoleni
    Basia i Sławek

  14. #4034
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaha565

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nasz groszek grośnie ... Czas na dachówkę
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FOT9D45.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	373895  

  15. #4035
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kaha565

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ania Brzoskwinia - mam pytanie do Ciebie ....
    Wrzucałaś zdjęcia swojego salon - czy na podłodze macie panele czy płytki drewnopodobne?
    Wyglada mi to na panele - widze tez kominek narożny czy planujecie jakas warstwe ochronna wokol kominka by kominek nie stal na panelach?
    Chyba ze sa to plytki to po temacie ....

    Dla mnie osobiscie panele w salonie sa przytulniejsze - bardziej mi sie podobaja, ale ze wzgledu na kominek powinnam wybrac plytki

  16. #4036

    Domyślnie

    Mamy panele, powiem szczerze że płytki w salonie do mnie nie przemawiaja, z czasem chcemy kupic szybe pod kominek, ale jak na razie sie nam nie spieszy. Nie sugerowałabym sie kominkiem w wyborze płytek na podłoge skoro podobaja Ci sie panele, bo na panelach mozesz chocby połozyc taka szybe, albo po prostu plytke po ciagnąć z korytarza. Mieszkamy dwa miesiace w domu i palilismy w kominku przez pierwszy tydzien jak jeszcze pieca gazowego nie mielismy załozonego i dalo radę. Teraz nawet go nie ruszamy, pewnie jak przyjda wieksze mrozy to wspomozemy piec, ale teraz nam sie zupełnie nie chce kolo niego robić.
    Ania B.

  17. #4037
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    hej Dziewczyny. zajrzałam a tu temat kominka. U mnie kominek narożny, na podłodze panele. Palimy codziennie ale mało - rekreacyjnie (2 metry drewna na sezon), bo lubimy patrzeć jak płonie. Nie mamy żadnej szyby, ani kafli na podłodze. Nic też nie wypada przy otwieraniu (nasz otwiera się w górę, jak gilotyna). Mąż przy sobocie czyści szybę i wyrzuca popiół i po robocie.
    Pozdrawiam wszystkich zaglądajacych tu od czasu do czasu.
    My mieszkamy już 4 lata z kawałkiem, jest super.

  18. #4038

    Domyślnie budowa

    KAHA 565 fajnie wyglada tez wasz groszek, wydaje sie z tym garażem ogromny. Jak patrze na wasze zdjecie z budowy i przypominam sobie to wszystko, cała budowe, ten bajzel, najgorsze byly te papiery, my jeszcze nie mielismy czystej dzialki w sensie urzedowym to dlugo i uciazliwie nam zajelo wyprostowanie tego wszystkiego. teraz jak mieszkamy to wrecz nie moge uwierzyć ze mamy to wreszcie za soba. Dlatego zycze wam wytrwałosci w czasie budowy, bo nam przy koncu juz jej brakowało.
    Ania B.

  19. #4039

  20. #4040

Strona 202 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony