dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 204
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4064
  1. #1021

    Domyślnie

    U mnie na kominy zużyli jakieś 400 sztuk. Dokładnie nie pamiętam

  2. #1022
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ankhara

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    9

    Domyślnie Re: nowi groszkowi :)

    [/quote]My budujemy 60 km od Krakowa. Drogą E4 w stronę Tarnowa. Nie wiem czy to nie za daleko dla Ciebie [/quote]

    Nie, bynajmniej nie za daleko jeśli chciałoby się obejrzeć swój wymarzony domek w realu. A który Groszek budujesz?
    Ankhara

  3. #1023

    Domyślnie Re: nowi groszkowi :)

    Cytat Napisał Ankhara
    Nie, bynajmniej nie za daleko jeśli chciałoby się obejrzeć swój wymarzony domek w realu. A który Groszek budujesz?
    Jedynkę

  4. #1024

    Domyślnie

    grzegorz si można sę wprosić na oblookanie domku? my jeszczeczekamy na WZ (od kwietnia!!!!) i wykorzystuje ten czas na szukanie projektu. groszek podoba mi się jak jeszcze dwa inne analogiczne projekty, chcę wybrać niedrogi w budwie i utrzymaniu *(jakwszyscy zresztą)

  5. #1025
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dorota14

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Munary
    czy te 400 tys. to razem z działką?
    U nas w Warszawie to by było za darmo. Nie wiem jak stoi ziemia w Legnicy.
    pozdrawiam
    No wiem że ceny Warszawy są kosmiczne i wogóle dużych miast 400 tys to cena bez działki i bez uzbrojenia, pzowoleń itp. To cena robocizny i matriałów z tym, ze gości zaznaczył że może byc w granicach plus, minus 10%. Wolę te minus
    Boję się jednak, ze np walnie mnie na jakiś materiałach np da jakies byle co a policzy jak za zboże. Musiałabym wtedy tego mocno bardzo pilnowac i już na poczatki zobaczyc dokąłdny kosztorys co i jak. Oczywiście cenę płytek, czy panel przyjął średnią bo waidomo, ze nie wie co wybiorę. Do ocieplenia przyjął styropian.
    Jasne, ze wolałabym systemem gospodarczym bo pewnie taniej ale jestem sama z synem 18-letnim więc niestety nie ma kto zadbac o wszystko.
    Co do działki to 10 arów zapłaciłąm 30 tys. Wiem, wiem zaraz połowa na forum padnie że taka cena ale takie mniej więcej ceny sa tzn tak 4 tys za ar , mi udało się po 3 tys kupić. Mam do Wrocłąwia 70 km i tam sa już kosmiczne ceny , tu jest jeszcze ok.
    Widziałam w realu Groszek 2 u Reny i Roba, wczoraj. Super!!!! Jednak co na żywo to na żywo. Kurcze trochę zmartwiłą mnie ciut przy mała łazienka na górze i kombinuję może zrobić pomieszczenie nad garażem, pzresunąc tam sypialnię i garderobę i powiekszyć łazienkę nie wiem moze to głupie i nierealne ale tak chciałąm miec taką prawdziwą super łazienkę, jak to typowa kobitka napisz co myślisz o tym lub inni formumowicze
    Pozdr Dorota

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Napisał angela82
    grzegorz si można sę wprosić na oblookanie domku? my jeszczeczekamy na WZ (od kwietnia!!!!) i wykorzystuje ten czas na szukanie projektu. groszek podoba mi się jak jeszcze dwa inne analogiczne projekty, chcę wybrać niedrogi w budwie i utrzymaniu *(jakwszyscy zresztą)
    Pisz na priv-a to się dogadamy
    Zaproszenie oczywiście masz

  7. #1027

    Domyślnie

    jakiej wysokości macie ściankę kolankową? czy ktoś podwyższał by uzyskac wiecej miejsca?

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorota14
    Kurcze trochę zmartwiłą mnie ciut przy mała łazienka na górze i kombinuję może zrobić pomieszczenie nad garażem, pzresunąc tam sypialnię i garderobę i powiekszyć łazienkę nie wiem moze to głupie i nierealne ale tak chciałąm miec taką prawdziwą super łazienkę, jak to typowa kobitka napisz co myślisz o tym lub inni formumowicze
    Pozdr Dorota
    Zobacz moje zdjęcia. Ja nad garażem będę miał dach dwuskośny, przez co zyskałem 18m2. Łazienkę powiększyłem o garderobę, a za łazienką będzie sauna. Garderoba na końcu z wejściem z sypialni. Jeszcze cały czas myślę nad układem ścianek działowych w tej części.
    zwróć uwagę, że w projekcie jest błąd - kominy w łazience na górze są rzeczywistości większe i stoją bliżej siebie.
    Jeszcze dziś spróbuję wkleić mój projekt góry, będę czekał na opinie.
    Pozdrawiam

  9. #1029

    Domyślnie

    U nas niestety po etapie wzlotu - UPADEK ((

    Murarz zwichnął/złamał nogę i nie wiadomo co czy będzie mógł nam zrobić te fundamenty

    Słyszeliście o jakiejś dobrej, niedrogiej i WOLNEJ ekipie???

  10. #1030

    Domyślnie

    Hej nazywam się Kasia włąsnie wczoraj dostałam projekt GROSZEK 2
    zaczynam moją batalię z budową. Zamierzamy budować dopiero na wiosnę ale trzeba załatwić jeszcze tyle rzeczy. Jeśli macie jakieś cenne rady na początek
    to prosżę przesyłącie z góry dziękujemy, a może ktoś buduje w okolicach Łazisk Górnych ? pozdrawiam Kasia i Tomek
    kasia

  11. #1031
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnisia.go

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witajcie Groszkowcy! Czy ktoś buduje groszka podpiwniczonego

  12. #1032
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnisia.go

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witajcie Groszkowcy! Czy ktoś buduje groszka 3 lub 4 podpiwniczonego
    Jeśli tak to bardzo proszę o informacje na temat piwnic.

  13. #1033
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnisia.go

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kochani Groszkowcy czy ktoś z was buduje groszka na Śląsku?

  14. #1034

    Domyślnie

    Agnisia.go my zaczynamy budować na śląsku tzn. w Łaziskach Górnych koło Mikołowa. Tak naprawdę to dopiero na wiosnę. Mamy już projekt i końcówkę spraw paierkowych a ty na jakim etapie jeteś ? pozdrawiamy Kasia i Tomek
    kasia

  15. #1035
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnisia.go

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    kasiapawlik Czekamy na pozwolenie na budowę i możemy zaczynać budowę w Mysłowicach i to najlepiej jeszcze we wrześniu lub na początku pażdziernika. Którego macie groszka i czy jest podpiwniczony? Pozdrawiamy Agnieszka i Andrzej

  16. #1036

    Domyślnie

    Skoro ostatni okres obfituje w ujawnianie się nowych fanów Groszka, również my wyjdziemy z ukrycia
    Jutro odbieramy pozwolenie na budowę Groszka 2!Nasz piękny domek będzie stał w okolicach Bydgoszczy.
    W tym roku planujemy zrobienie fundamentów, a jeśli pogoda i finanse pozwolą to stanie również parter.
    Pozdrawiamy

  17. #1037

    Domyślnie groszek 2

    Agnisia.go my budujemy groszka 2 ale czeamy jeszcze na gościa który na go trochę udoskonali. Budowę zaczynamy dopiero na wiosnę bo teraz to już zimno i taka pogoda w kratkę.
    kasia

  18. #1038

    Domyślnie

    Agnisia.go nasz groszek nie jest podpiwniczony ale dostawimy drugi garaż i będzie kotłownia i pomieszczenie na węgiel.
    kasia

  19. #1039

    Domyślnie

    Robertnicki mam do Ciebie prośbę nietypową, o ile jeszcze czytasz ten wątek.
    Na fotografiach Twoje fachmany wyglądają na rozgarniętych i takich co to robią, że się tak wyrażę "z duchem czasu".
    Rzuć okiem na mój problem: http://forum.muratordom.pl/viewtopic...018772#2018772
    Zapytaj ich co o tym sądzą, bo ja już nie mam się kogo doradzić
    Pomóż w potrzebie

  20. #1040

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz_si
    Robertnicki mam do Ciebie prośbę nietypową, o ile jeszcze czytasz ten wątek.
    Na fotografiach Twoje fachmany wyglądają na rozgarniętych i takich co to robią, że się tak wyrażę "z duchem czasu".
    Rzuć okiem na mój problem: http://forum.muratordom.pl/viewtopic...018772#2018772
    Zapytaj ich co o tym sądzą, bo ja już nie mam się kogo doradzić
    Pomóż w potrzebie
    Czytam, czytam. Z tym rozgarnięciem to trochę przesadziłeś , też trzeba czasami deską z gwoździem zamachnąć się na gamoni. Ale do rzeczy. Mój wykonawca od razu zapowiedział: albo cegła pełna i gwarancja, albo drążona i on odpowiedzialności nie bierze. Powiedział mi, że ilekroć budował z drążonej to były problemy. I to niekoniecznie z przeciekaniem przez trzy górne warstwy zrobione z cegły pełnej. Mówił, że nawet pod wpływem różnic temperatury woda wykrapla się w drążeniach i przecieka. Poza tym ja do moich kominów Presto mam takie blaszane zakończenia kominów, no i finalnie planuje metalowe daszki nad otworami wentylacyjnymi i dymowymi. To tyle co powiedzieli mi dotychczas. W tym tygodniu dopiero wracają spowrotem na budowę po przerwie "stropowej", więc jeszcze ich zapytam. Bądź dobrej myśli!

Strona 52 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony