dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    w ochronie srodowiska powiedzieli mi ze przylacze studni wierconej podpada juz pod prawo budowlane i nie moga mi zagwaranmtowac ze nie bedzi eproblemow z odbiorem domu...
    Michał z Łodzi

  2. #22

    Domyślnie

    No to widzisz albo moi albo Twoi urzednicy sa niekompetentni. U mnie pani powiedziała: Ma pan szczęście bo od 1 lipca do wiercenia studni nic pan nie musi robić i składać W wydziale archuitektury druga pani długo się wczytywała w ustawy nic nie znajdując. Do naniesienia w dokumentacji inwentaryzacyjnej na pewno tak, tak jak i studzienkę roździelczą czy przyłącze kanalizacyjne.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lonly
    No to widzisz albo moi albo Twoi urzednicy sa niekompetentni.
    Chodzi raczej o to, ze interpretacja przepisow zalezy od urzedu. Dlatego pytanie o cos takiego na forum dyskusyjnym jest, moim zdaniem, bez sensu, trzeba sie zapytac w urzedzie pod ktory sie podlega...Najlepiej zapytac na pismie i na pismie dostac odpowiedz, bo na krzywy ryj to nic nie jest pewne.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał NOTO
    Nie zawsze woda ze studni głębinowej jest dobra. Ale do celów podlewania i mycia samochody prawie zawsze się nadaje.
    JA bym chciał studnię do tych xelów. Woda z wodociągu jest dla mnie dobra (jest ze studni głebinowej) - i nie zamierzam tego zmieniać.
    To po co Ci glebinowa ? Wystarczy zwykla plytka studnia.
    U mnie do 10 m jest sucho ...
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał johny27
    ja juz mam naniesiona - bo mam studnie kopana i w tym samym miejscu bede chcial wywiercic glebinowa
    Skoro masz studnię kopaną to na grzyba ci studnia wiercona. Czy w tej studni brakuje ci wody ? Ja mam studnie kopaną dno jest gdzieś na 9 m a lustro wody na ok.6.. 7m. Wcale nie jest powiedziane że jak studnie pogłebisz to bedziesz miec lepszą wodę. Wraz z głebokoscia studni zwieksza sie ryzyko że woda bedzie zażelaziona i bardzo twarda. U mnie sasiedzi którzy powiercili studnie na 20...30m maja ogromne ilosci żelaza do tego mangan a o twardości już nie wspomnę. U mnie udaje sie uzdatniac wode tanim kosztem. Czy badałes wodę z tej studni kopanej ? może jest całkiem niezła tak jak u mnie ?
    Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony