dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Gdzie mozna kupic komplet lamp pasujących do siebie?

Domyślnie Gdzie mozna kupic komplet lamp pasujących do siebie?

Kochani! Gdzie mozna kupic komplet lamp pasujących do siebie (Kraków) ? Chodzi mi o komplecik : 2 lampy sufitowe do salonu, lampa wiszaca do jadalni, 5 kinkietow do korytarza. Chodzi o to zeby to wszystko razem ladnie wygladalo, wiec musi byc stylowo podobne. Wiecie o co mi chodzi , o ten smaczek. PZDR

Domyślnie

Poptaj w churtowmiach albo podjedź do jakiegoś zakładu produkcyjnego i zapytaj w pryzakładowym sklepie, (jeżeli mają taki?? ). Trochę poszukasz ale możesz kupić wszystkie elementy oświetlenia za znacznie mniejsze pieniądze.
    Pozdrawiam!!!

3. Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki? Jak pielęgnować storczyki? Doniczka do storczyka i miejsce jej ustawienia. FILM Prysznic bez brodzika. Pomysł na nowoczesną aranżację łazienki [ZDJĘCIA] Kwiaty doniczkowe w twoim domu. Jak podlewać storczyki? FILM

Domyślnie

Spróbuj z firmą Jupiter. Ich jedna z pierwszych kolekcji o nazwie właśnie Jupiter ma dwa rodzaje żyrandola na 5 i 3 żarówki, wiszącą lampę, kinkiety, lampkę stojącą i chyba plafonierę (chociaż tego nie jestem pewna, ale pasuje do pozostałych części). Ich pozostałe kolekcje też są ciekawe. Jak znajdę ich stronkę, to wstawię.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

Domyślnie

zaglądnij do sklepu na alejach pomiedzy mostem Dębnickim a rondem Grunwaldzkim.

Domyślnie

Myślę, że w każdym sklepie, czy nawet sklepiku z lampami mają katalogi, gdzie można zamówić cały komplet przeróżnych lamp.

Ja tak kupowałam do siebie i żeby było śmieszniej, zakupy zrobiłam w takim sklepiku, budce prawie, ale sprzedawca miał świetne wzory i niezłe ceny. Z zamówieniem nie było żadnego problemu, jedną z lamp na nasze żądanie zrobiono na szczególnie długim łańcuchu, a teraz salon kuchnia i jadalnia są w takich samych lampkach, tylko różnej wielkości, co bardzo mi się podoba

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia