dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Firanki

  1. #1

    Domyślnie Firanki

    Chcę kupić gładkie firanki z woalu, jak je prać,podobno wymagaja prasowania.Mysle o pralni i prasowalni, ale nie wiem czy oni przyjmuja do prania firany.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam, piorę najzwyczajniej w pralce (ale na min, wirowania), wieszam mokre i od razu lekko naciągam rękami, nic nie prasuję.

  3. #3

    Domyślnie

    Woj, masz rację, mną się jak licho .sama jestem ciekawa czy można je zanieść do pralni.
    Inka, A jak wieszasz takie mokre to co z wodą? jam mam parkiety - chyba, że zsuwasz to razem i coś podkładasz - ale wtedy co z zagnieceniami

  4. #4

    Domyślnie

    Magośka firany są odwirowane - ale minimalnie, my też tak robimy, co prawda z woalu nie są, ale ten sposób się sprawdza.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    ja też wieszam u dzieci wilgotne, ale nie wirowane, tylko jak troszkę obciekną, a na wykładzinę podkładam na moment ręcznik.

  6. #6

    Domyślnie

    Słuchajcie ale czy mówicie o woalu, ja wiem ze te tradycyjne firanki najlepiej suszyc zawieszajac je.Bardzo mi sie te firanki podobają ale, z drugiej strony, prasowanie to jest ta domowa czynność,której mogę zczystym sumieniem powiedziec - NIENAWIDZĘ!!!!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał SławekD-żonka
    Magośka firany są odwirowane - ale minimalnie, my też tak robimy, co prawda z woalu nie są, ale ten sposób się sprawdza.
    ...

    Musi być na woal jakiś dobry sposób (a ten wydaje się takim być), przecież nie można się dać zawariować firankom, niech się reszta wypowie, bo jeśli trzeba je bedzie prasować, to ja dziękuję, też nie lubię tej czynnosci

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    nie można się dać zawariować firankom, niech się reszta wypowie, bo jeśli trzeba je bedzie prasować, to ja dziękuję
    zgadzam się - nie znoszę prasowania , wolała bym łyse okna niż walka z tiulami i szyfonami

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    nie można się dać zawariować firankom, niech się reszta wypowie, bo jeśli trzeba je bedzie prasować, to ja dziękuję
    zgadzam się - nie znoszę prasowania , wolała bym łyse okna niż walka z tiulami i szyfonami
    Też wolałam łyse okna, aż kiedys nie zobaczyłam w takim jednym łysym, jadąc ulicą, kobietki w negliżu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony