dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Gdzie mozna kupic komplet lamp pasujących do siebie?

    Kochani! Gdzie mozna kupic komplet lamp pasujących do siebie (Kraków) ? Chodzi mi o komplecik : 2 lampy sufitowe do salonu, lampa wiszaca do jadalni, 5 kinkietow do korytarza. Chodzi o to zeby to wszystko razem ladnie wygladalo, wiec musi byc stylowo podobne. Wiecie o co mi chodzi , o ten smaczek. PZDR

  2. #2

    Domyślnie

    Poptaj w churtowmiach albo podjedź do jakiegoś zakładu produkcyjnego i zapytaj w pryzakładowym sklepie, (jeżeli mają taki?? ). Trochę poszukasz ale możesz kupić wszystkie elementy oświetlenia za znacznie mniejsze pieniądze.
    Pozdrawiam!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Spróbuj z firmą Jupiter. Ich jedna z pierwszych kolekcji o nazwie właśnie Jupiter ma dwa rodzaje żyrandola na 5 i 3 żarówki, wiszącą lampę, kinkiety, lampkę stojącą i chyba plafonierę (chociaż tego nie jestem pewna, ale pasuje do pozostałych części). Ich pozostałe kolekcje też są ciekawe. Jak znajdę ich stronkę, to wstawię.

  4. #4

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    zaglądnij do sklepu na alejach pomiedzy mostem Dębnickim a rondem Grunwaldzkim.

  6. #6

    Domyślnie

    Myślę, że w każdym sklepie, czy nawet sklepiku z lampami mają katalogi, gdzie można zamówić cały komplet przeróżnych lamp.

    Ja tak kupowałam do siebie i żeby było śmieszniej, zakupy zrobiłam w takim sklepiku, budce prawie, ale sprzedawca miał świetne wzory i niezłe ceny. Z zamówieniem nie było żadnego problemu, jedną z lamp na nasze żądanie zrobiono na szczególnie długim łańcuchu, a teraz salon kuchnia i jadalnia są w takich samych lampkach, tylko różnej wielkości, co bardzo mi się podoba

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony