dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Ja i uprawianie sportu:

Głosujących
133. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Uprawiam rekreacyjne, za to systematycznie

    84 63,16%
  • Nie mam na to czasu

    23 17,29%
  • Uwa

    19 14,29%
  • 7 5,26%
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 95
  1. #41

    Domyślnie

    Ze sportów to najczęściej uprawiam prace remontowo-budowlano-ogródkowe. Na inne sporty jest mało czasu; na pewno nie ma go na uprawianie czegokolwiek regularnie, tj. przynajmniej 3 razy w tygodniu (i tu akurat brak pozycji w ankiecie: "uprawiam nieregularnie").

    Jak już mam czas (rzadko), to rekreacyjnie: jazda konna i paralotniarstwo.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  2. #42

    Domyślnie

    Lubię jazdę na rowerze , rolkach oraz gimnastykę niestety nie mogę powiedzieć ,że uprawiam sport systematycznie. Największe osiągnięcia mam jednak w tej ostatniej dziedzinie - bez względu na porę roku i pogodę można wyjąć materac i po prostu ćwiczyć staram się codziennie min. 10 minut- niewiele , ale zawsze coś.
    W moim domu będzie na pewno pomieszczenie rekreacyjne z dużym lustrem .
    kleopatra

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Z opcji podanych przez Redakcję wiele wydaje mi się przesadzonych.
    1. Są świetnie wyposażone siłownie. W domu nigdy się nie zgromadzi tylu sprzętów ile jest w "salonie odnowy"
    2. Kajak się wypożycza za 30 zł/doba plus transport ok. 100 zł. Po co się szarpać z własnym klamotem. Własny kosztuje 1000 zł.
    3. Basen.... oj, co to za basen na dwa zamachy. Dla dzieci może. Kłopotu więcej niż radości. Wolę iść na porządny basen ze zjeżdżalnią, jackuzzi, sauną.

    Co innego rower i narty. O tak - to trzeba mieć swoje! I na to w domu znajdzie się zawsze miejsce.
    Bardzo słusznie Aniu. Bardzo!

    Basen to wolę taki 25-50m długości + rura do jeżdzenia , a działkę mam 30m... sąsiad nie pójdzie pewnie na wspólny akwen
    Siłowni coraz więcej i coraz lepszych bo walka o klienta jest zażarta - ale siłownia mnie nie kręci...

    Narty w pionie wejdą do prawie każdej szafy, buty górskie i plecak dużo nie zajmują miejsca. I to są moje ulubione sporty: latem góry, zimą... też ale z góry
    ...do tego moczenie się z moją dzidzią w basenie, bo pływanie to tylko gdy zwolni mnie żona i czasem rower, choć ostatnio więcej stoi w piwnicy blokersowskiej, ale w garażu przy wymarzonym domu miejsce na rower się znajdzie...

  4. #44

    Domyślnie

    Kurcze... od jutra zacznę .....

  5. #45

    Domyślnie

    Oj ja to juz mam małe uzaleznienie od ruchu i staram się coś dla zdrówka robić systematycznie ze 3 razy w tygodniu. Super potem się czuje i wiecie moi drodzy jak mnie coś wyprowadzi z równowawagi to nie ma nic lepszego jak to wypocić.
    Agnieszkowy ranking "sportów":
    - pływanie
    - siłownia
    - rower


  6. #46

    Domyślnie

    Oj ja to juz mam małe uzaleznienie od ruchu i staram się coś dla zdrówka robić systematycznie ze 3 razy w tygodniu. Super potem się czuje i wiecie moi drodzy jak mnie coś wyprowadzi z równowawagi to nie ma nic lepszego jak to wypocić.
    Agnieszkowy ranking "sportów":
    - pływanie
    - siłownia
    - rower


  7. #47

    Domyślnie

    Codziennie najczęściej kilka spacerów z psem.
    Zimą bieganie na nartach
    Latem spacery i jazda na rowerze
    Jeśli mam czas to siatkówka lub koszykówka 2 x w tygodniu
    Prawie codziennie łopata, grabki itp
    1x w tygodniu w sezonie koszenie 1600 m2 trawnika
    Już mieszkam we własnym domu. Czego i Wam serdecznie życzę!

  8. #48

    Domyślnie

    Podczas budowy odzyskałem linie - maturalną - wiem bo wlazłem w spodnie narciarskie i to wcale nie zrobione z gumy

    Te moje sporty trudno nazwać uprawianiem regularnym, chyba że z regularnoćś będziemy uważali fakt, że zimą jeździmy na nartach a latem na rowerach.

    Trochę mało tych podpowiedzi - odpowiedzi w tej ankiecie

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Witajcie.
    Swego czasu trenowałem dość intensywnie dżudo (10 lat aktywnego ćwiczenia na tatami). Niestety, rodzina, praca ... spowodowały że sport nie był już priorytetem. Jednak dusza sportowca gdzieś pozostała. Lubię pograć w piłkę (zresztą sporty zespołowe nie są mi obce). Przez zimę grywaliśmy raz w tygodniu. Jedyny sposób na systematyczny trening - to zaangażowanie finansowe. Jeżeli opłacisz salę gimnastyczną, to znajdziesz czas na trening. Jeżeli coś masz za darmo - ciężko się zmotywować, po całym dniu pracy w "pracy" i na budowie.
    Niezależnie od powyższego, w tym sezonie zaliczyłem już poniższe dyscypliny:

    - biegi (od urzędu do urzędu) z przeszkodami (urzędnicy),
    - konkurencje intelektualne (negocjacje)
    - ćwiczenia z podejmowania ryzyka (wybór wykonawców),
    - ćwiczenia siłowe (przepychanki z wykonawcami oraz nosznie cegieł i dachówek)
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  10. #50

    Domyślnie

    Przed rozpoczęciem budowy grałem w brydża sportowego, w trakcie budowy również grałem. A po zakończeniu budowy dalej będę grał. Tylko w lepszych warunkach

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    praca w ukochanym ogrodzie to prawdziwy wyczyn!!!!!!!!!!!!!!1

  12. #52
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nadal czekamy na Wasze wypowiedzi.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    A skoro szanowna Redakcja ma życzenie to ja jeszcze dopowiem, że niestety nie mogę zrobić boiska do nogi (ukształtowanie terenu), ale słup z koszem stanie na działce na 100%.
    Piękne okolice w jakich się buduję same zachęcają do spacerów pieszych i rowerowych.
    A może po zakończeniu sportów siłowych z wykonawcami będę mógł powrócić znowu do dżudo??
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Ja od kilku lat co tydzień gram 1,5h w piłkę. Staram się chadzać na siłownię. Generalnie dobre połaczenie jest:
    - 1 piłeczka + 2 razy siłownia lub
    - 1 piłeczka + 1 siłownia + 1 działeczka
    Myslę, że podczas budowy harmonogram zmieni się na
    - 1 piłeczka + 6-7 razy działeczka

    Wybierając projekt to jednym z kryteriów było to, żeby mozna było nad garażem zrobić hobby room (stół do bilarda + sprzęt do siłowni) i na szczęście udało się: garaż ma 42mkw, a pokój nad garażem 25-26mkw netto...

    I w dodatku obok mnie jest kort tenisowy i niedaleko stadnina...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  15. #55

    Domyślnie

    brrrrrrrrrr........... sport.
    jak ja nie lubię tego słowa
    to co lubie to raczej formy rekracji niz sporty
    kocham żagle ale od dawna nie mam czasu na pływanie
    w domku planuje miec miejsce na małą szkutnie kupię sobie starą zdezelowaną omegę i bedę ją pieścił
    z innych długie spacery z psem(golden) najlepiej nad stawami
    a i kupię sobie piękny ciągniczek i będę szalał po trawnikach

    żonka owszem konie konie i jescze raz konie
    czasem biega dla przyjemności- br..... nie nawidze biegania
    a i jeszcze prace w ogrodzie br............jakja nie nawidze tego kopania pielenia i podlewania (koszenie trawy lubie)

  16. #56

    Domyślnie

    W wolnym czasie śmigam na rowerku ok. 3 razy w tygodniu, czasem częściej. Niesty całą okolicę juz zwiedziłem w zależności od nastroju robię trasy od 30 do 60 km. ryby sa wsprzedaży bardzo fajne przyczpki dla maluchów.

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ja ostatnio z żoną gryam w
    babmingtona, bagdmintona, badmingtona, paddingtona, gadbingtona, bemingtona, pengmingtona (*) niepotrzebne skreślić
    Zakupiłem rakietki chińskie za 15 zeta i 3 lotki za 4,50 zeta. Rakietki tarczają na 4 mecze, lotki na 2,5. Chyba zainwestuję w sprzęt profesjonalny

  18. #58

    Domyślnie

    z punktu widzenia mieszkańca okolic Poznania to przepłaciłeś, ja widziałem fajny sprzęt po 5.50 zł.

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A ja wlasnie dzis z samego rana, w oczekiwaniu na montera z tepsy rozegralam z mezem partie boules nowiutkimi kulami. Boisko wprawdzie jeszcze nie gotowe i kule nie do konca toczyly sie tak jak przewidywal rzucajacy, bo wykorzystywaly spadki terenu i inne dolki, zeby nam pokrzyzowac plany, ale zabawa byla przednia. Najsmieszniej zachowywaly sie koty, ktore obserwowaly cale zajscie i nie berdzo wiedzialy jak sie moga do zabawy wlaczyc. Nie mniej jednak blyszczace stebrne kule wyraznie przyciagaly ich uwage
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #60

    Domyślnie w trakcie budowy i ...

    i 7 m-cznej coreczki...

    wiec zostalo tylko bieganie - staram sie co drugi ranek 1 godz.

    a jak bedzie dom pod Puszczą Kampinowska

    to j.w. + marze o psach pociagowych i psich zaprzegach , nartach biegowych ,

    )

    m
    pozdrawiam sedecznie

    m

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony