dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Orzech123

    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Posty
    88
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzieki za zwrócenie uwagi, żyłam w nieświadomosci jak sie okazuje

    Korzystam z fotosika, czy jest problem z ostatnimi zdjęciami czy wczesniej bylo ok?

    3 rozne linki do tego samego z fotosika - czy którys z nich spełnia swoje zadanie? (u siebie widzę wszystkie)






  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Orzech123

    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Posty
    88
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dajcie znac z czego korzystacie i dziala jak trzeba, home.pl widze na forum, nie wiem o co kaman z wspoldzielonym kontem- mam sobie znalezc znajomego...?

    Edit- zadzwonilam sobie na infolinie i juz wszystko wiem, dajcie znac czy toto sie sprawdza jak ktos uzytkuje bo niestety po roku dosc słono kosztuje ale z tego co widze w darmowym szybko sie konczy miejsce
    Ostatnio edytowane przez Orzech123 ; 30-04-2024 o 11:50

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Orzech123

    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Posty
    88
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    23. Jesteśmy Ufoludy

    U tutejszego sąsiada robi sie ocieplenie i tynki. Zauważyłam zainteresowanie ekipy nasza familią- sami dorośli, w wieku na oko- produkcyjnym, a z pieskami na spacerek sobie wychodzą w południe jak jaka szlachta Jeszcze baba jakoś ujdzie, ale chłop też? WTF?! Z czego one niby żyjo?

    A my po prostu mamy przerwę w robocie i idziemy sie nacieszyć pięknym słoneczkiem (oraz, oczywiście, odcedzić sierściuchy), czuje sie jak bohater Dnia Świra, no ale obcym nie będę sie spowiadać, że nie jestem nierób

    W rodzinie też poruszenie, dorosło kolejne pokolenie, niedługo będzie nas więcej o 2 członków, wszyscy (prawie) grzecznie zostają "na miejscu" w taki czy inny sposób, część ma działki położone w okolicy tych, które chcemy sprzedać. Tylko my "wydziwiamy" - po co tak daleko? Na co? A to źle nam? A co nam sie nie podoba? No, daleko bedziecie mieli (200km, 2,5 h na razie, a nowym odcinkiem autostrady będzie szybciej).
    Nie powiem- gdybyśmy się zdecydowali na budowę w okolicy- byłoby łatwiej. Działka, która jest najatrakcyjniejsza wśród naszych wystawionych do sprzedaży, jest znacznie (1100 mkw, nasza 720 mkw) większa, ma lepsza orientacje względem stron świata od tej, która kupiliśmy. Jest też płaska i nie ma takiego bogactwa roślin. Jedyne co je łączy to podłoże- glina i 4 klasa
    Tylko że ja nie bardzo widzę sens tam sie osiedlać, to już wolę sobie po świecie pojeździć, a co.

    Dostałam też- z pewnym opóźnieniem z mojej winy- podatek gruntowy, całe 13 zł na rok, płatne w jednej racie Jestem górskim rolnikiem i mam zniżkę za trudne warunki uprawy. Z rozpędu już wpisałam 130 - miałabym opłacone 10 lat

    Niestety z racji nie-bycia-bezrobotnym pracuje w weekend majowy, który w tym roku złośliwie jest piękny, za to kiedy mam wolne- pogoda jest deszczowa albo jest jakas większa impreza, od dawna planowana- no nie mamy kiedy pojechać na ten nasz Kamping na Dzikiej Ziemi. A pobawiłabym się w surviwal , chętnie. Ostatnio pospacerowaliśmy sobie po okolicy i znaleźliśmy fajne połączenie lasem z oznakowanym szlakiem, który jest też niczego sobie- to fajnie, bo naprawdę będzie gdzie pochodzić bez konieczności chodzenia po całej wsi. A tam niestety biegają sobie luzem psy "gospodarskie" a nasze nie koniecznie lubią dodatkowe towarzystwo.
    Ostatnio edytowane przez Orzech123 ; 30-04-2024 o 12:14

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony