dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: ARIA VITALE - rekuperator tajemniczy

  1. #1

    Domyślnie ARIA VITALE - rekuperator tajemniczy

    Cześć,
    Szukam konkretnych informacji na temat tytułowego rekuperatora - ARIA VITALE.
    Przeczytałem instrukcję obsługi, obejrzałem filmiki, a ponieważ od jakiegoś czasu chcę uruchomić instalację rekuperacji u siebie i dlatego szukam najlepszego dla siebie urządzenia. Niestety, przestałem ufać "fachowcom" ( a może tylko ja mam takiego pecha), którzy nie potrafią np. wyjaśnić dlaczego chcą instalować wyciąg powietrza w szczelnie zamkniętym pomieszczeniu... przepraszam..przynudzam.
    A więc korzystając z narzędzia online Heatpex Aria skalkulowałem sobie koszty instalacji dla mnie wg mnie I tam właśnie pojawiły się informacje o tym reku.
    Może jest ktoś kto już używa i ma doświadczenia praktyczne? Jestem ciekawy rzeczywistych odczuć głośności.
    Na filmiku, rysunkach - wymiennik wygląda na bardziej kopnięty i chyba taki mniejszy?
    Planer podpowiedział jednostkę 300. Następna w szeregu to 450. A u mnie 100m2 na 2 kondygnacjach. U góry małe pokoje a na dole jedna otwarta przestrzeń, ale wszystko na stosunkowo niedużej powierzchni zabudowy - 65m2. Pewnie starczy, ale czy na pewno?



    a przy okazji - to mój pierwszy post tu - Dzień dobry wszystkim . Korzystam od wielu lat z forum, ale dotychczas znajdowałem odpowiedzi na potrzebne pytania, i nie musiałem się aktywować.

    ps. apropo projektu to mam taki nr PHA/2023/08/15/012351

  2. #2

    Domyślnie

    Też się nad nim zastanawiam i chyba niestety jest zbyt nowy, żeby dowiedzieć się czegoś wiecej o nim. Na papierze wyglada bardzo OK.
    Moj instalator oferuje komfoventy, ventsy, wlasnie to arie i zehndery. oryginalnie wybor mial pasc na komfoventa przeciwpradowego z erv ale sa braki w magazynach i tak naprawde mam do wyboru obecnie ta Arie i Ventsa. Jestem sklonny zaryzykować i go zamontowac.

    Daj znac jaka centralke ty wybrales koniec koncow.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony