dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Ratunku taryfa C

    Witam,

    Zrobiłem przyłącze według dokumentów jest to altana bo tak zapisałem. Przyłącze do altany. Dostałem teraz od PGE dokument taki że moge zawrzeć już umowę i tam jest takie pole "Możliwe taryfy: C." Nie rozumiem dlaczego C ja żadnej firmy nie prowadzę, zrobiłem sobie altankę bo to moja działka rekreacyjna. Przyjeżdzam raz na tydzień koszę trawę, robie girla, jedyne sprzęty jakie tam będę miał to jakaś mikrofala, lodówka malutka itp. Dlaczego C? Nie mogę mieć do warunków bytowych G? Czy może nie przejmować się bo nie odczuje różnicy przy tak małym zużyciu?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.318
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Wnioskowałeś o przyłącze docelowe, czy tymczasowe?

  3. #3

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.318
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    To pisz odwołanie. Przyłącze tymczasowe to jedyna droga dla operatora do taryfy C.
    https://forum.muratordom.pl/entry.php?133002

  5. #5

    Domyślnie

    Może pomyśleli że ja jakąś firmę tam prowadzę czy coś ale tam nic nie ma. To zwykłe pole było tylko sobie altankę postawiłem uporządkowałem, ogrodziłem. Nie wiem skąd wymyślili to C

  6. #6

    Domyślnie

    A może wgl ten dokument to taki jest bo jest bo ja to mam na tym "Dokument potwierdzający możliwość dystrybucji energii elektrycznej". A może iść do PGE obrót jak niby nigdy nic i brać taryfę G, a oni nie patrzą na to co jest na tym druczku od PGE Dystrybucji?

  7. #7

    Domyślnie

    Może ta taryfa C nie jest taka zła? Nie wiem czy to dobrze rozumiem, ale patrze do cennika i ona ma niby niższą stawkę. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taryfa C.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	465983
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taryfa G.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	465984

    Coś pomijam? Mógłby ktoś rzucić okiem zaznaczyłem o co chodzi

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.318
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Zwróć uwagę na składniki w zł/kW/mies w taryfach C.
    Pomijasz też cenę samej energii, gdzie masz ponad 2zł netto za kWh i nie ma 2/3MWh po cenie zeszłorocznej. Nie daj się wpuścić w C.

  9. #9

    Domyślnie

    Faktycznie bardzo dużo wychodzi trzeba co miesiąc płacić za moje 11 kw. Masakra
    Mam nadzieje, że się uda tą G załatwić..

    Myślę, że dali C bo to działka rolna i pomyśleli że jakaś działalność rolnicza. Ale jakim udowodnić, że ja żadnej działalności rolniczej tam nie prowadzę...

  10. #10

    Domyślnie

    Dostałem pierwszą odpowiedź w której mowa, że dostałem taryfę C bo wniskowałem o prąd do altany, a według ich tabelki którą mają altany tylko na ogródkach działkowych mogą mieć G, a na działkach prywatnych C

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony