dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ololek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowe Bagno
    Kod pocztowy
    16-130
    Posty
    527

    Domyślnie Monitoring zewnętrzny dom, posesja.

    Dom jak na załączniku. Działka 10 arów. Dojazd do działki tylko od jednej strony od położenia. Wokół pola rolne więc oprócz dojazdu samochodem z jednej strony ktoś jedynie na nogach dojdzie z pozostałych stron.
    Czy 4 kamery na rogach wystarczą? Jakiś detektor aby włączał oświetlenie przed domem?
    Mamy psa który biega po posesji i czasem jakieś sarny zające za płotem biegają więc to musi być coś co rozpozna osobę w nocy.
    Funkcja odstraszająca najlepiej. Pies niby to i swoje zrobi ale jak złodziej zdeterminowany to i psa wykończy. Identyfikacja też ale nie wiem czy nocą da radę.
    Ostatnio edytowane przez ololek ; 23-09-2023 o 15:57
    Dom parterowy 106m2. Płyta fundamentowa fibrobeton 30cm na 10cm XPS. na płycie 15cm eps grafit.
    Silikat 24cm + 20cm EPS Grafit. Strop 40cm celulozy. Podłogówka po całości pod 8cm jastrychu cementowego. OZC 4kw na CO przy -20°C.. Pompa ciepła aquarea allinone 5kw

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał ololek Zobacz post
    Dom jak na załączniku. Działka 10 arów. Dojazd do działki tylko od jednej strony od położenia. Wokół pola rolne więc oprócz dojazdu samochodem z jednej strony ktoś jedynie na nogach dojdzie z pozostałych stron.
    Czy 4 kamery na rogach wystarczą? Jakiś detektor aby włączał oświetlenie przed domem?
    Mamy psa który biega po posesji i czasem jakieś sarny zające za płotem biegają więc to musi być coś co rozpozna osobę w nocy.
    Funkcja odstraszająca najlepiej. Pies niby to i swoje zrobi ale jak złodziej zdeterminowany to i psa wykończy. Identyfikacja też ale nie wiem czy nocą da radę.
    Może jednak lepiej było mieszkać w bloku... taki strach... patrzeć tylko jak zawał dopadnie i zabije albo jaka zmora zadusi.

  3. #3

    Domyślnie

    Dahua i Hikvision, BCS. Mam 6 szt Dahua w tym jedna z zoomem optycznym i jestem mega zadowolony, podglad w tel, na kompie, dysk 4 TB. Mamm2 lata i jestem bardzo zadowolony jesli kamerki Dahua to brac modele minimum z czwórką z przodu np HDW 4xxx lub wyzsze (rozbudowana analityka, rozroznianie czlowiek/pojazd, brakujacy przedmiot, nie ma falszywych alarmow powiadomien ruchu itp, powiadamianie o wykryciu osoby/pojazdu nayychmiastowe wraz z podgladem na żywo.


    Od siebie polecam również zajrzeć sobie na stronę. Jest opisane czym warto jest kierować się przy wyborze.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-12-2023 o 15:48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony