dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Inny kolor zaschniętego kleju do styropianu

    Robię obecnie elewacje, jedna ścianę położyłem klej wysechl i ma kolor szary ciemny szary, następnego dnia zacząłem druga ścianę i zatopilem cztery paski siatki w kleju. Prace zostawiłem na dzisiaj, dzisiaj zajeżdżam i widzę że zaschnięty klej ma kolor wpadający w fiolet, różni się od tamtego zdecydowanie jest jaśniejszy po wyschnięciu, jest twardy nie odpada itp. zmartwił mnie ten kolor czy to normalne? Dziś kładłem kolejne pasy pojutrze będę mniej więcej widział jaki kolor przybrał wyschnięty klej.

    Robię na jednym produkcie, nie było mrozów, jedynie padał deszcz.

  2. #2

    Domyślnie

    Odpowiem i zapytam raz jeszcze.

    Zrobiłem już prawie cały dom, jedna warstwa kleju. W niektórych miejscach pasach widać jaśniejszy odcień kładzionego kleju, ale nie aż tak jak tutaj
    https://sztuka-architektury.pl/artic...en-na-elewacji

    Czy to są te wysolenia? Jakby to ująć elewacja nie jest cała szara, a miejscami widać takie przebłyski białego ale naprawdę w porównaniu do powyżej to prawie niewidoczne, może w sobote dam fotki jak to wygląda, coś mam z tym zrobić czy zarzucić szlichtę na wiosne , podkład i tynk? Bo juz mam dość tej roboty zreszta pogoda raczej nie pozwoli a i czasu mało.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cegłamaster

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Baranowo
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    47

    Domyślnie

    Padający deszcz zmienia parametry kleju - może się zdarzyć wszystko. Radzę następnym razem dokładnie przeczytać instrukcję na worku. Mało kto to robi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony