dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Ściana - fundament

    Dzień Dobry,
    Mam pewne pytanie poniewaz dostałem informacje, że Główny Urząd Nadzoru Budowlanego dla powiatu Biłgoraj nie widzi problemu w tym że ktos w budynku gospodarczym budowanym jeszcze w latach 70 postawił sobie teraz ścianę wysoką na 4 metry wraz z wkopywanym fundamentem bez żadnego planu czy pozwolenia. Stawiając ścianę przez cały budynek faktycznie stworzył dwa budynki z dwoma bramami wjazdowymi. Nikt tego nie sprawdzał jak to jest wykonane, nikt nie sprawdzał czy to jest bezpieczne ... Ściana ma 25 cm czyli pełny pustak.
    Można wykonywać takie rzeczy w naszym pięknym kraju ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin3285 Zobacz post
    Dzień Dobry,
    Mam pewne pytanie poniewaz dostałem informacje, że Główny Urząd Nadzoru Budowlanego dla powiatu Biłgoraj nie widzi problemu w tym że ktos w budynku gospodarczym budowanym jeszcze w latach 70 postawił sobie teraz ścianę wysoką na 4 metry wraz z wkopywanym fundamentem bez żadnego planu czy pozwolenia. Stawiając ścianę przez cały budynek faktycznie stworzył dwa budynki z dwoma bramami wjazdowymi. Nikt tego nie sprawdzał jak to jest wykonane, nikt nie sprawdzał czy to jest bezpieczne ... four in a row Ściana ma 25 cm czyli pełny pustak.
    Można wykonywać takie rzeczy w naszym pięknym kraju ?
    W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach, istnieją przepisy budowlane i przepisy dotyczące nadzoru budowlanego, które określają, jakie prace budowlane wymagają zezwolenia, a także jakie standardy i normy muszą być przestrzegane podczas budowy i modernizacji budynków. Ogólnie rzecz biorąc, budowa lub modyfikacja budynku bez wymaganego zezwolenia lub w sposób naruszający przepisy budowlane jest nielegalna i może skutkować koniecznością rozbiórki takiej konstrukcji oraz nałożeniem kar.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony