dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 69
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Kto przegrał zakład ten co powiedział że będzie w Europie niedługo wojna czy ten kto się z tego śmiał , wojna trwa już dwa lata a ty nawet ją nie zauważyłes bystrzaku ,potrafisz się tylko przydupcac do kogos a merytoryki zero.
    Napisałeś "do roku" (nie było) i ze na Bliskim Wschodzie.
    Nie dość, że bez honoru, to jeszcze kłamca...

    Już tu się upominałem, bo termin minął, a był rok 2021:

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8077854
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 15-03-2024 o 15:37
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Napisałeś "do roku" (nie było) i ze na Bliskim Wschodzie.
    Nie dość, że bez honoru, to jeszcze kłamca...

    Już tu się upominałem, bo termin minął, a był rok 2021:

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8077854
    Daremny jesteś szkoda z tobą gadać , wojny nie ma ani w Europie ani na wschodzie ok , będzie druga na wschodzi może tu cię pocieszę skoro jednej wojny nie widzisz to mo,że 3 uwidzisz , bywaj i na drugi raz zanimzapytasz sam sprawdź nikt tu nie siedzi aby ci linki podrzucać ,kim ty jesteś aby ci je podsyłać e ?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Czy ty nie rozumiesz o czym ja piszę ? Bo nie potrafię prościej...

    Twierdziłeś, że wojna wybuchnie w określonym rejonie świata i w określonym czasie.
    Założyliśmy się o to
    Nie wybuchła, zakład przegrałeś, nie wywiązałeś się i tyle.

    Mocny w gębie tylko...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Czy ty nie rozumiesz o czym ja piszę ? Bo nie potrafię prościej...

    Twierdziłeś, że wojna wybuchnie w określonym rejonie świata i w określonym czasie.
    Założyliśmy się o to
    Nie wybuchła, zakład przegrałeś, nie wywiązałeś się i tyle.

    Mocny w gębie tylko...
    Było powiedziane że niedługo będzie wojna a ni że akurat tu czy tam , jest wojna czy nie ? ide nie mam czasu na takie pierdoły.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Co patafiany mną chcecie się zajmować czy tym Budką ,macie srogo pokręcone te łby , sekund pięć i masz https://wyborcza.biz/biznes/7,179190...osumentow.html
    nie chce mi się szukać więcej
    tu wyborcza trochę pozmieniała a na wiecach wołał że wróci net-metering

    To co w koncu powiedzial:
    1. "Przywrócimy korzystne zasady rozliczania produkowanej energii dla prosumentów "
    2. "w ciągu miesiąca po wyborach przywrócą stare zasady"
    ???

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Było powiedziane że niedługo będzie wojna a ni że akurat tu czy tam , jest wojna czy nie ? ide nie mam czasu na takie pierdoły.
    Nie kłam.
    Co to za zakład, który nie miałby określonych ram czasowych ?
    To "niedługo" skończyło się w w połowie 2021.
    W sierpniu 2021 miałeś już nowe konto...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Co patafiany mną chcecie się zajmować czy tym Budką ,macie srogo pokręcone te łby , sekund pięć i masz https://wyborcza.biz/biznes/7,179190...osumentow.html
    "Przywrócimy KORZYSTNE zasady" to nie to samo co "Przywrócimy net-meteriing", więc nie przekręcaj słów.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    "Przywrócimy KORZYSTNE zasady" to nie to samo co "Przywrócimy net-meteriing", więc nie przekręcaj słów.
    No i gdzie tam jest "w miesiąc"?
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    "Przywrócimy KORZYSTNE zasady" to nie to samo co "Przywrócimy net-meteriing", więc nie przekręcaj słów.
    Jak zwał tak zwał a najlepsze że głosując na gościa większość nawet nie wie czy coś aby obiecywał super wyborcy ,głos na kredyt, poczekamy być może coś sensownego wymyślą choć patrzac na skład tego rządu nie mogę się tego jakoś wyobrazić.
    Ostatnio edytowane przez goguś ; 17-03-2024 o 06:23

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Jak zwał tak zwał a najlepsze że głosując na gościa większość nawet nie wie czy coś aby obiecywał super wyborcy ,głos na kredyt, poczekamy być może coś sensownego wymyślą choć patrzac na skład tego rządu nie mogę się tego jakoś wyobrazić.
    Jeżeli dla kogoś koronnym argumentem do wybrania jakiegoś polityka/partii jest kwestia zasad rozliczania z prosumentami to niech lepiej nie uczestniczy w wyborach
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał chcialbympompe Zobacz post
    Jeżeli dla kogoś koronnym argumentem do wybrania jakiegoś polityka/partii jest kwestia zasad rozliczania z prosumentami to niech lepiej nie uczestniczy w wyborach
    To kurfa czego oczekujesz od nich zielonego ładu czy EBDB czy jak tam ta dyrektywa budynkowa się nazywa , od tego są politycy aby nam ułatwiali sprawę a nie pogarszali . wolna wola głosuj na lewicę ona sprawdzona przez 70 lat fakt tamta była prawicowa a ta obecna skrajnie lewicowa więc przyśpieszony rozkład krajów głosuj nie wymagaj bo po co niech sobie robią co chcą.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    To kurfa czego oczekujesz od nich zielonego ładu czy EBDB czy jak tam ta dyrektywa budynkowa się nazywa , od tego są politycy aby nam ułatwiali sprawę a nie pogarszali .
    Aż strach to czytać.....kurfa.

    bo widzisz, kurfa, politycy kurfa, najlepiej gdyby wyginęli, kurfa, jak dinozaury.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Aż strach to czytać.....kurfa.

    bo widzisz, kurfa, politycy kurfa, najlepiej gdyby wyginęli, kurfa, jak dinozaury.
    A to fakt . ale trzymają się coraz lepiej i wymaganie coraz mniejsze im stawiamy głosując na te miernoty .

  14. #34

    Domyślnie

    Macie pamięć złotej rybki.

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.554
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał chcialbympompe Zobacz post
    Jeżeli dla kogoś koronnym argumentem do wybrania jakiegoś polityka/partii jest kwestia zasad rozliczania z prosumentami to niech lepiej nie uczestniczy w wyborach
    Jeśli dla kogoś koronnym argumentem do wybrania jakiegoś polityka/partii jest kwestia aborcji do 12 tygodnia, tabletki "dzień po" to niech lepiej nie uczestniczy w wyborach.
    Przepraszam, że użyłem Twoich słów ale tak ładnie mi się to wkomponowało, że nie mogłem się powstrzymać.

    A to niestety tyczy się dużej części pustych małolatek i małolatów (tu się dziwie).

  16. #36

    Domyślnie

    Pamiętajcie że w kampanii można powiedzieć wszystko także to że będą kupowali od prosumentów prąd po stawce 2zł/kWh, podobnie jak 100 konkretów na 100 dni rządu. Czas przecież ich rozliczy już jutro Ja tam i tak największą bekę mam z lewaków równouprawnienie facet musi 30kg targać a kobieta max 12 kg, emerytura i czas życia na niej, dalej kobieta decyduje o aborcji a partner ma w tym temacie hówno do gadania. O kwestii domniemania niewinności nie będę tylko z grzeczności wspominał. A najlepsze na koniec zgoda na tematy łóżkowe poświadczana może notarialnie
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  17. #37

    Domyślnie

    Wolność użycia nie jest nakazem nie lubisz tabletek nie jedz. Zakaz i to pod groźbami to już jednak nie wolność więc jesli tzw. wolnościowcy proponują nakazy zakazy i więzienia to przypuszczam że wątpię. Kiedyś nie lubiłem rządu który nie rządził prawie niczym, dziś po tym co odstawiła dojna zmiana marzę o takim który nie gmera przy tabletkach sromie penisach i i wszystkim co dotyczy ludzkiego sumienia i myslenia. Nie popierasz aborcji ? nie stosuj nie lubisz homusiów ? nie wkłada im .
    Ale za co ich rozstrzeliwać ? Czemu chłopaki na plebanii mają panikować z wezwaniem pogotowia do zamęczonego viagrą kolegi ? Jakby nie gmerali przy cudzych dupach ich koledzy z sejmu, to mogliby bez strachu zadzwonić po karetkę i nikt by się nie dziwił. Teraz znowu w Sosnowcu trup i zaczyna się gadka czy był homo czy nie wiadomo. W wolnym od uprzedzeń kraju nikogo by to nie obchodziło jakiej był orientacji płci koloru skóry i wyznania ale tak juz zmanipulowano umysły konfiarzom katolom i pisiorom że nawet myśl o tym że ktoś może sam o sobie decydować nadaje się do spowiedzi u Tadeusza i marszu na kolanach z kopertą w ręku. Za to za kopertę całkiem nowa moralność - można rozwiązać 30 letnie małżeństwo z dziećmi można wpuścić do kraju pedofilów terrorystow czarnych śniadych i rózowych- bez pytania nawet o karalność. Takie to pryncypia i ich pilnowanie u tych antylewackich ciekawe ile ma być w kopercie żeby debil podpisał ustawę o tabletce lub aborcji ?
    Samo to że trzeba ustawami wprowadzać tabletkę świadczy o poziomie ciemnoty jaka ogarnia te gremia.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    100 konkretów.... niech zrealizują chociaż 10.... z drugiej strony całe szczęście że wiekszość tej przedwyborczej litanii nie dojdzie do skutku bo panstwo by zbankrutowało.

  19. #39

    Domyślnie

    Znam też takiego co Kamińskiego i Wąsika 2 razy uniewinnił, taki śmieszny prawnik. Teraz podobno będzie wystawiał uniewinnienia in blanco. Ja też zawsze powtarzam ja też mogę być za dowolną partią polityczną ino stołki w radach nadzorczych spółek państwowych muszą mi się zgadzać.
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    100 konkretów.... niech zrealizują chociaż 10.... z drugiej strony całe szczęście że wiekszość tej przedwyborczej litanii nie dojdzie do skutku bo panstwo by zbankrutowało.
    A może nie ? Może wystarczy odebrać co nakradła dojna zmiana ? Jak oddadzą te zmarnowane miliardy to zapewne dziura pomiędzy oczekiwania a rzeczywistość się zmniejszy. Porobiło komisje od paru milionów Sasina a miliardów zmarnowanych w służbie zdrowia i setek milionów porozdawanych kolegom nikt nie szuka.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony