dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Farfet

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Trzebinia
    Kod pocztowy
    32-540
    Posty
    3

    Domyślnie Agregat prądotwórczy na budowę

    Potrzebuje rady odnośnie agregatu prądotwórczego na budowę domu system gospodarczy. Budowa minimum 10 Lat ze względu ze nie opłaca się płacić za sam licznik i taryfę budowalną taniej wyjdzie kupić agregat prądotwórczy. Przeznaczona kwota okolice 3 tyś. chyba ze się będzie opłacało dołożyć do całkowitej kwoty 4 tyś.
    Przeznaczanie ; wiertarka, szlifierka mała, szlifierka dużą , czajnik na wodę i spawareczkę małą Myślę o agregacie Moc znamionowa2.2KW -3 KW. Myślę ze wystarczy na takie prace sporadyczne.
    Chciałbym by był mało awaryjny i lekki ze względu ze sam będę działał a agregat który waży 40-50 kg mogę z samochodu sam nie wyciągnąć.

    Zastanawiam się nad;
    Majster Polska 2500 W
    Maxpeedingrods 3300 W
    Fogo 2500 W(Podobno na bazie Honda tylko czy 2.2kw wystarczy? )

    Za każdą rade będę wdzięczny.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    W tym przedziale cenowym sprawdź markę Hecht oraz Tresnar. Agregaty Hecht 3kW sprzedawały się swego czasu jak szalone, właśnie na budowy itd. 3 lata temu kosztował jakieś 1,7k pln, więc myślę, że teraz za około 2,5k już taki dostaniesz. Tresnar jest na pewno ciut droższy, jednak posiada wszystkie stabilizatory napięcia itd, itp, także po zakończeniu budowy będziesz miał fajny sprzęt do awaryjnego zasilania domu w razie braku prądu.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony