dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z wodą w kanale

    Mam problem w garażu. Kupiłem garaż z kanałem. Kanał jest w postaci piwnicy z otworem. Strop jest betonowy. Jest mały problem z wodą. Pierwszym problemem jest brak posadzki. Zastałem go w takim stanie: wysokość kanału 2,2m + brak posadzki, jedynie płyty betonowe. Zacząłem od usunięcia płyt betonowych, ale okazało się, że jest to grunt gliniasty czego się spodziewałem. Po usunięciu płyt podniosłem do wysokości 1,8m. Na test zostawiłem w takim stanie. Był suchy rok i wody nie było. Zaczęło się na jesieni od wilgotnej ziemi. Teraz zauważyłem, że jest woda i już rozkładam ręce. Chcę od zewnątrz zrobić izolację pionową + od posadzki: folia do oczek wodnych + styropian + wylewka. Mam plan zrobić studzienkę, żeby przebić się przez warstwę tej gliny za pomocą szlamówki i będę wypompował wodę na ustaloną wysokość, jak będzie podchodzić woda. Czy robię technologicznie?
    Ostatnio edytowane przez bookstore ; 07-01-2024 o 20:20 Powód: interpunkcja

  2. #2

    Domyślnie

    Tak, to najtańsze i najszybsze rozwiązanie. Kup szlamowkę z pływakiem, schowaj rurę i sama sobie poradzi.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmmarcinnn Zobacz post
    Tak, to najtańsze i najszybsze rozwiązanie. Kup szlamowkę z pływakiem, Friday Night Funkin schowaj rurę i sama sobie poradzi.
    Wydaje się, że to dobry sposób na rozwiązanie tego problemu, spróbuję go

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony