dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Temat: Kryzys 2024?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Dosłownie wszystko.
    Tyle i tak było w "Wiadomościach" o WOŚP za PIS:
    https://www.youtube.com/watch?v=FHPyH2kOY9M

    A tyle i tak wczoraj:
    https://www.youtube.com/watch?v=qr6KHftrAi8

    Widziałeś za PIS służby mundurowe zaangażowane w WOŚP?

    Nie widzisz różnicy?

    Jest też różnica, pomiędzy wprowadzaniem czegoś (co nowego rozdawniczego wprowadził obecny sejm czy rząd? Dla przypomnienia 800+ uchwalił poprzedni sejm) a utrzymywaniem starego (jaki program socjalny PIS zlikwidował?).

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Tyle i tak było w "Wiadomościach" o WOŚP za PIS:
    https://www.youtube.com/watch?v=FHPyH2kOY9M

    A tyle i tak wczoraj:
    https://www.youtube.com/watch?v=qr6KHftrAi8

    Widziałeś za PIS służby mundurowe zaangażowane w WOŚP?

    Nie widzisz różnicy?

    Jest też różnica, pomiędzy wprowadzaniem czegoś (co nowego rozdawniczego wprowadził obecny sejm czy rząd? Dla przypomnienia 800+ uchwalił poprzedni sejm) a utrzymywaniem starego (jaki program socjalny PIS zlikwidował?).
    Ty chyba tego nie rozumiesz. PO wszystkie socjale utrzymuje i nie wiadomo co będzie z elektrownią atomową.

    Wy ludzie chyba tego nie rozumiejcie, że wybraliście to samo i jeśli ta władza nie wybuduje elektrowni atomowej to będziecie dużo płacić za prąd.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Ty chyba tego nie rozumiesz. PO wszystkie socjale utrzymuje i nie wiadomo co będzie z elektrownią atomową.

    Wy ludzie chyba tego nie rozumiejcie, że wybraliście to samo i jeśli ta władza nie wybuduje elektrowni atomowej to będziecie dużo płacić za prąd.
    Zrozum , jeśli wchód i zachód wyrażą zgodę na budowę elektrowni w Polszy , to jaki matoł by tutaj nie rządził to ten obiekt powstanie.
    Na ten czas naszym zadaniem jest dużo płacić za energię.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Zrozum , jeśli wchód i zachód wyrażą zgodę na budowę elektrowni w Polszy , to jaki matoł by tutaj nie rządził to ten obiekt powstanie.
    Na ten czas naszym zadaniem jest dużo płacić za energię.
    To jest Twój wymysł czy masz na to jakieś dowody? O ile pamięć mnie nie myli to firmy z USA mają budować tą elektrownie więc akurat im na tym zależy aby ona powstała.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    To jest Twój wymysł czy masz na to jakieś dowody? O ile pamięć mnie nie myli to firmy z USA mają budować tą elektrownie więc akurat im na tym zależy aby ona powstała.
    O ile wiem to elektrownia atomowa w Polsce już była wybudowana, dlaczego nie funkcjonuje ?

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    O ile wiem to elektrownia atomowa w Polsce już była wybudowana, dlaczego nie funkcjonuje ?
    Bo minister od Tuska za duże pensje brał i wkońcu nie starczyło na budowę tej elektrowni

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    O ile wiem to elektrownia atomowa w Polsce już była wybudowana, dlaczego nie funkcjonuje ?
    No cóż mało wiesz

    Natomiast ja jestem mega ciekaw co mają do napisania te "asy" z forum, którzy głosowali na PO. A PO robi wszystko to co chciało zrobić PiS a nic nie robi z tego co obiecywali. Co te "asy" sobie myślą? O ile w ogóle coś tam myślą.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    No cóż mało wiesz
    Samo to, że nie dyskwalifikujesz mnie jako rozmówcy już jest zaszczytem dla mnie w rozmowie z Toba

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    nic nie robi z tego co obiecywali. Co te "asy" sobie myślą? O ile w ogóle coś tam myślą.
    Pierwszy "konkret" z listy PO - "Zmiany w zabiegach in vitro już od 1 czerwca 2024 r. W budżecie państwa przewidziano 500 mln zł."

    Drugi "W ramach tej ustawy rząd przeznaczył środki na realizację programu "Aktywny rodzic", mającego na celu finansowe wsparcie kobiet powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka. Ministerstwo Finansów podaje, że na ten cel zarezerwowano kwotę 1,5 mld zł. Jednakże, kwestią dyskusyjną pozostaje wysokość świadczenia "babciowego". Pierwotnie mówiono o kwocie 1 500 zł miesięcznie, bardzo możliwe jednak, że kwota świadczenia będzie wyższa."

    Trzeci "Premier wycofał z Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zbadanie zgodności Konwencji stambulskiej z konstytucją."

    To nie to, że sobie trzy wybrałem - sprawdziłem pierwsze trzy z listy 100 konkretów. Dalej mi się nie chciało.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony