dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bart3kc

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    PMI
    Kod pocztowy
    64-400
    Posty
    4

    Exclamation Program moja woda w blizniaku

    Witam. Mieszkam w tzw. bliźniaku. Złożyłem podanie do programu moja woda, ponieważ chciałem zakupić zbiornik na gromadzenie wody deszczowej. Niestety okazało się, ze moi sąsiedzi również zgłosili się do tego programu i to nieco wcześniej. No i teraz jest problem, mianowicie tylko jedna rodzina z zamieszkałych na tej samej działce teoretycznie może podejść do tego programu. Druga powinna zrezygnować. Jednak nasza umowa z notariuszem jest tak skonstruowana, że nasz budynek stoi na działce o numerze X i obaj mamy udział w tej działce po 50%. nie ma tutaj podziału działki. W akcie notarialnym jest tylko zaznaczone która strona budynku jest czyja i ze każda ze stron jest właścicielem równo w połowie. Z racji tego moje pytanie jest takie czy nie można zrobić tego w taki sposób ze jedna strona weźmie dotacje która się podzielimy? a faktury Pojda tylko na ta stronę która brała dotacja? no bo przecież zbiorniki wodne będą i tak się znajdować na działacie docelowej czyli X? Dzwoniłem również do wfosigw no i dostałem odpowiedz ze ich nie interesuje po której stronie budynku będzie zbiornik. Tylko nie mam pewności czy aby tak skonstruowany akt notarialny właśnie dotyczy mojego przypadku?
    Ostatnio edytowane przez bart3kc ; 31-01-2024 o 09:09

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony