dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Panele na mozaikę PRL, wyrównanie

    Witajcie,

    Na starą mozaikę pochodzącą z słusznie minionego czasu, chciałbym położyć panele podłogowe .
    Niestety, jak się domyślacie zdarzają się nierówności. Starałem się to wyrównać starym linoleum ale niestety czuć pod spodem charakterystyczne "stopnie/zręby" tam gdzie jest kilka warstw.
    Zastanawiam się jak mogę wyrównać tę podłogę tak, żeby nie zniszczyć mozaiki znajdującej się pod nią.
    Niestety cyklinowanie nie wchodzi w grę, ponieważ poprzednia ekipa wykuła kilka klapek i położyła tam kabel zalewając go.

    Myślałem, żeby na to linoleum wylać wylewkę samopoziomującą ale Internet podpowiedział, że nie jest to dobre rozwiązanie.
    Czy istnieją jakieś rozwiązania?
    Poniżej przedstawiam zdjęcia poglądowe.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240105_234336.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	468064

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Trochę nie rozumiem w czym problem, pod panele dajesz matę/piankę + panel jest sztywnijszy niż linoleum. Z cyklinowaniem też chyba troche wymyślony problem, chyba że ten przewód wystaje.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony