dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z panelami na podłodze

    Hej! Od jakiegoś czasu wynajmuje mieszkanie na śląsku. Blok 4 mieszkaniowy bardzo krzywy.
    Mam 2 pokoje, w każdym są położone panele. Te panele są na położone na takich warstwach"
    1-wylewka betonowa oryginalna (krzywo)
    2-styropian (na oko 1.5cm wysokości) chyba taki do ścian bo kruszy się dość mocno przy listwach
    3- jakiś podkład (chyba 2mm), gdzieniegzie po 2 warstwy jedna na drugiej
    4-panele

    Podczas chodzenia czuć że są miejsca gdzie jest bardziej pusto pod panelami, i są też miejsca gdzie pióra wychodzą z siebie. Przy drzwiach wejściowych jes próg. 2 najbliższe panele z jednej z stron wychodzą z piór bo próg je dociska w drugą stronę.

    W przedpokoju i łazience zdjąłem podłogę pcv i jakiś taki gumowy podkład który był pod nią. Kupiłem jakiś tam podkład taki zielony 5mm i położyłem na to panele. Trzymają się bardzo ładnie i ledwo czuć że jest krzywo. W jednym rogu musiałem 3 sąsiadujące ze sobą panele wkręcić wkrętami do podłogi bo było zbyt mało podkładku i się unosiło.

    Co mogę zrobić z tym jednym dużym pokojem (na oko jakieś 30m2). Zależy żeby było tanio i żeby nie było żadnej wylewki bo mieszkam tutaj wraz z rodziną. Pod pokojem nie ma piwnicy, także musi mieć to jakąś izolację cieplną
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240227_074720_Easy-Resize.com.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	468306Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240227_074759_Easy-Resize.com.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	468305Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20240212_210923_Easy-Resize.com.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	468304
    Ostatnio edytowane przez biejaku ; 27-02-2024 o 07:01 Powód: problem z zdjęciami

  2. #2

    Domyślnie

    Szkoda gadać - tanio i bez wylewki - no to masz jak powyżej napisałeś.

  3. #3

    Domyślnie

    Podłogi rzadko są idealnie płaskie. Znajdź kawałek podstawy z koroną skierowaną w dół, aby pasował nieco bliżej, i wykreśl go tak, aby pasował do podłogi. Do narysowania linii na bazie używam niebieskiej https://vlc.onl/ taśmy i rysika, ale można to osiągnąć na wiele sposobów. Jeśli jest dużo materiału do usunięcia, przybliżę go odręcznie do piły stołowej, a następnie przeszlifuję do linii.
    Ostatnio edytowane przez sipos ; 07-03-2024 o 19:10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony