dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płytki na płytki - problem z warstwa szczepna

    Witam
    Robię łazienkę chcę położyć nowe płytki na stare, dobrze się trzymają ściany , czyste, odtluszczone, na początku próba, użyłem na paru sztukach atlas grunto plast jako warstwa szczepna, od tarcia palca schodzi więc poczytalem że można użyć grunt ceresit ct17 bo robi matowa powierzchnie ale też od mocniejszego tarcia palcem schodzi i tak, czy to normalne że schodzi czy to powinno się wzerac mocniej a może jest okej i może gdy przykleję płytkę to cała powierzchnia płytki będzie trzymać mocniej i czy mogę na ten grunt ct17 dać dodatkowo ten grunt Atlasa, on ma kruszywo i powierzchnia jest szorstka na zakończenie dodam czy to płytka przeszlifiwana papierem czy nie to jest to samo. Proszę o szybką odpowiedź tych co to przerabiali. Dziękuję.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cegłamaster

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Baranowo
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    47

    Domyślnie

    Płytki na płytki kleiłem klejem Sopro 400 No.1. Trzyma bez specjalnego przygotowania podłoża. Nawet w instrukcji jest napisane, że klej się do tego nadaje.

  3. #3

    Domyślnie

    Proszę, nie rób tego. Obecnie zrywam 2 warstwy starej podłogi laminowanej w łazience, ponieważ poprzedni właściciel właśnie położył nową na starą. Sprawia, że ​​podłoga jest wyższa niż ta, do której się przechodzi router login. Oryginalna warstwa miała tu i ówdzie niewielkie kawałki pleśni. Rób wszystko dobrze!
    Ostatnio edytowane przez unita ; 14-03-2024 o 11:20

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr4888 Zobacz post
    Witam
    Robię łazienkę chcę położyć nowe płytki na stare, dobrze się trzymają ściany , czyste, odtluszczone, na początku próba, użyłem na paru sztukach atlas grunto plast jako warstwa szczepna, od tarcia palca schodzi więc poczytalem że można użyć grunt ceresit ct17 bo robi matowa powierzchnie ale też od mocniejszego tarcia palcem schodzi i tak, czy to normalne że schodzi czy to powinno się wzerac mocniej a może jest okej i może gdy przykleję płytkę to cała powierzchnia płytki będzie trzymać mocniej i czy mogę na ten grunt ct17 dać dodatkowo ten grunt Atlasa, on ma kruszywo i powierzchnia jest szorstka na zakończenie dodam czy to płytka przeszlifiwana papierem czy nie to jest to samo. Proszę o szybką odpowiedź tych co to przerabiali. Dziękuję.
    zamiast tracić czas i pieniądze na gówno warte grunty, przyklej płytki klejem Atlas PLUS (NIE żelowym)
    Przed klejeniem przesmaruj całość cienką warstwą kleju. Na drugi dzień klejenie płytek.
    Będzie pan zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez dbx ; 08-03-2024 o 10:17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony