Cytat Napisał Patatay Zobacz post
No wlasnie, korwinowcy i jemu pochodni sa idealnym przykladem jakich ludzi mamy NIE wybierac. Przypomnij sobie co Korwin mowil o UE i byciu europoslem.
Polityka polega wlasnie na tym aby sie dogadac a nie obrazic. To nie jest tak ze jak sie nie zgadzamy w jednym punkcie to najlepiej wyjsc, Rola europoslow jest przekonac innych aby dokonywali madych wyborow. My wybieramy pieniaczy ktorzy tylko oskarzaja innych. Kto z takim chce wspolpracowac? Jak kraje zachowu zmienialy prawo w UE to my toczylismy wojny polsko-poskie a teraz placz ze UE nam wymysla prawo. My jestesmy czlonkiem UE i to my to prawo tworzylismy a jesli jest zle dla Polski to znaczy ze wybralismy nieodpowiednich europoslow kierujac sie nazwiskiem , partia, polularnoscia a nie wiedza, programem i doswiadczeniem.. Jak sie spojrzy na nazwiska naszych europoslow to nie dziw sie co UE wyprawia i o czyje interesy najbardziej dba.
UE nie jest zla, tylko nasi europoslowie a co za tym idzie wyborcy sa do dupy.
Korwin jeden i huja znaczy za to cała ta paskudna lewacka sitwa od czerwonych-zielonych-ludowych zeszmaciła całe prawo Unijne , oglądałeś głosowania lewicy czy tzw PO to wiesz że zawsze głosują przeciw swojemu narodowi byle nam było ciężej i gozej ,ja tam ani jednego pozytywu dla mnie nie widzę a widzę same koszty i to potężne , mam dwa domy i za chwilę jakiś imbecyl każe mi powt,órnie docieplać dom bo on tak sobie nabzdurał ,zakazał mi jeździć autem spalinowym a nie musiał skoro mógł doprowadzić aby elektryki były tanie a tanie być nie moga bo prąd wywindowali w kosmos ze swoją dupiatą ideologią , patrz na swoich lewaków co oni pletą przy nich Korwin to wzór męża stanu