dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Drzwi drewniane Adezo

    Witajcie,
    Czy ktos korzystał z ich usług i zamówił drzwi z montażem?
    Interesują mnie drzwi jak w załączniku.
    Firma przesłała wycenę około 6 tys tańszą niz popularny parmax. Parametry bardzo dobre, opinie również.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WhatsApp Image 2024-01-23 at 10.19.29 (2).jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	15,5 KB
ID:	468641

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Parametry? Konkretnie jakie?

    Sama marka: widziałem jak ze 2-3 lata temu zaczynali spamując każdy możliwy temat na fb. Jawnie - pisali sami najbardziej z nimi związani.
    Do tego wrzucali foty z realizacji pokazujące słaby montaż (sama piana, postawienie na wylewce) ale się wyrobili i już pokazują się lepiej i nie aż tak nachalni.
    Ale pierwsze wrażenie zostało...

    Ps. na tym forum nie ma nic o nich - po pierwszym temacie z reklamą dostaliby bana. Ale to tylko moja ocena "medialna". Produktu nie widziałem.

    Ps2. Parmax jest popularny medialnie. Ale w realu? To raczej porównanie firmy z uznaną marką do początkującego producenta.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Wyglądają OK ale jaka cena taka jakość. Gdzieś te 6 koła musieli urwać, a jednak taki marketing o którym pisze Fin kosztuje. Popatrz sobie lepiej w kierunku Parmaxa czy CALa. Oczywiście kwestia dalej szczegółów co chcesz kupić, jaki masz budżet itd.

  4. #4

    Domyślnie

    Parmaxa odrzuciliśmy od razu ze względu na fatalną obsługę klienta, nie wyobrażam sobie potencjalnej reklamacji skoro przy zakupie był problem. Zreszta opinie tylko to potwierdzają.
    Braliśmy pod uwagę jeszcze CALa w wersji arctic ale to tez już masówka. Ciężko skonfigurować opcje żeby pasowało do zaprojektowanej elewacji.
    Tylko w Adezo zaproponowali nam dopasowany kolor, dostaliśmy właśnie próbkę jak dokładnie będzie on wyglądać. Dopasowali też szerokość paneli. Fajny kontakt. Firma może nie jest potentatem ale z takim podejściem do potrzeb klienta wróże szybki rozwój.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony