dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ADe3K

    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    45-573
    Posty
    10

    Lightbulb Krzywizna ściany, Mogę wyrównać klejem do płytek i przykleić nim panel dekoracyjny?

    Witam,

    Mam problem z krzywizną ściany po długości, niestety została źle naklejona płyta GK na placki na poprzednią strasznie krzywą ścianę.
    Przez co mam garba na łączeniu z drugą płytą.
    Zamierzam przykleić panel drewniany dekoracyjny, ale muszę to teraz jakoś wyrównać ponieważ na długości ok. 90cm robi się szpara sięgającą 1,5cm głębokości, z drugiej strony jest to 0,4mm więc już mniejszy problem tym bardziej że jest na długość ok. 8cm.
    Długość Panelu Drewnianego 135cm wys. 62cm

    Myślałem nad 2 wariantami które nie wiem czy się sprawdzą:

    1. Wyrównanie szpary klejem do płytek na jej długość i przyklejeniu od razu do tego kleju tej płyty drewnianej dekoracyjnej. Pytanie czy Płyta zwiąże z tym klejem i jaki klej byłby najlepszy do tego połączenia?

    2. Wyrównanie szpary również klejem do płytek ale pozostawienie do momentu wyschnięcia (miałbym wtedy większy spokój i więcej czasu na poprawki oraz dokładnie wyrównana szczelinę) a następnie przyklejenie Panelu drewnianego na klej np. Mamuta, czy Mamut zwiąże z zaschnięty już klejem do płytek?

    Prosiłbym o odniesienie się do mojego pomysłu i ewentualnie rady jak inaczej można to ugryźć?

    Dziękuję za wszelką pomoc!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PXL_20240506_000657124.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	468851   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17149552306676450585573415520446.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	468852  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony