dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie zdjecia dachówki załączone ponizej

    jak w temacie

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Czyżby Roben "kasztan"?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    a może fachowcy cieli dachówki na dachu ?
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5

    Domyślnie

    czy mógłbyś podać na priva jaka to dachówka? dzisaiaj zamawiam i nie chaciałabym być w podobnej sytuacji

  6. #6

    Domyślnie

    do reklamacji - wychodzi margiel - zła glina

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Wyślij zdjęcia do producenta. Zaznacz, że chcesz sprawę rozwiązać polubownie, niech wymienią partię, a Ty odstąpisz od publikowania zdjęć na listach dyskusyjnych. To może ich kosztować więcej, niż to, co wydają na reklamę swoich produktów. Nic nie będą mogli Ci zrobić, Ty natomiast odbierzesz im potencjalnych klientów.
    W ogóle nie patyczkuj się jak będą coś kręcić!!!
    Dla nich podesłanie dobrze wykonanej parti nie powinno stanowić problemu. I to wszystko na ich koszt.
    Jeśli takie przypadki będą tępione i nagłaśniane, my indywidualni inwestorzy przestaniemy być bezradni wobec nieuczciwych producentów i wykonawców!

  8. #8

    Domyślnie

    myślę w podobny sposób...lecz niestety wielcy potentaci maja to gdzieś ...
    oszukują nas ,
    juz jestem pewny na 100% że nie jest to 1 gat-- widnieje on tylko na naklejce---zobaczcie jakie to proste...

    zdobyłem nawet dachówkę powiedzmy tej samej marki wyprodukowaną w zeszłych latach
    walała się po podwórzu u znajomego ---- uwierzcie mi jest o stokroć lepsza od moich...o czym to świadczy?

  9. #9

    Domyślnie Witam

    Nie wiem jakiego producenta jest ta dachówka ale proponuję zapoznać sie najpierw z norma która obowiązuje.

  10. #10

    Domyślnie

    normy drogi forumowiczu masz widoczne na zdjęciach

  11. #11

    Domyślnie Re: Witam

    Cytat Napisał piotr.o
    proponuję zapoznać sie najpierw z norma która obowiązuje.
    podaj numer normy która obowiązuje na dachówki.
    sprawdze to.
    z tego co wiem, obecnosć marglu jest niedopuszczalna, tak jak w cegłach narazonych na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady)

  12. #12

    Domyślnie

    TEŻ OBSTAWIAM ROBEN KASZTAN,DOBRZE ŻE KUPIŁEM KASZTAN ALE RUPPA(TERAZ JUŻ BRASS),MAM JĄ OD PÓŁ ROKU NA DACHU ZERO PROBLEMÓW,WYGLĄDA SUPER
    pozdrawiam T.M.

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    zgudi,
    Ja to przerabiałem. Niestety nie mogę powiedzieć z jakim producentem bo doszło do ugody. Rada taka - nie daj się zbić z tropu. Jak zobaczą Twoje zdecydowanie zmięknie im rura.
    To tak jak w handlu, takie targowanie, a może klient odpuści. Czasami pomaga w czasie konwersacji kilka słów uważanych za niecenzuralne.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hans_68
    Wyślij zdjęcia do producenta. Zaznacz, że chcesz sprawę rozwiązać polubownie, niech wymienią partię, a Ty odstąpisz od publikowania zdjęć na listach dyskusyjnych. To może ich kosztować więcej, niż to, co wydają na reklamę swoich produktów. Nic nie będą mogli Ci zrobić, Ty natomiast odbierzesz im potencjalnych klientów.
    W ogóle nie patyczkuj się jak będą coś kręcić!!!
    Dla nich podesłanie dobrze wykonanej parti nie powinno stanowić problemu. I to wszystko na ich koszt.
    Jeśli takie przypadki będą tępione i nagłaśniane, my indywidualni inwestorzy przestaniemy być bezradni wobec nieuczciwych producentów i wykonawców!
    Uważam, że powinieneś zrobić tak jak sugeruje to Hans.

    Opublikuj zdjęcia na Forum, łącznie z nazwą producenta ku przestrodze innych - czarno na białym, dużymi literami.

    Powiadom wytwórcę o zaistniałym fakcie i zapytaj co zamierza z tym fantem zrobić?
    Napisz, że będziesz publikować ich reakcję i sposób załatwienia reklamacji tutaj na Forum.



    Antyreklama czyni cuda - wierz mi.
    Sama miałam przeboje z firmą Ferno od okien i właśnie tak zrobiłam.
    O reakcji Ferno można przeczytać w tym wątku:

    http://www.murator.com.pl/forum/view...ht=firma+ferno



    Gdyby nie Forum i gdyby nie to, że opisałam całą historię, pewnie cała ta sytuacja nie zakończyłaby się dla mnie pomyślnie.

    Jeśli Twojemu producentowi dachówki zależy na opinii potencjalnych klientów, na pewno zareaguje.

    Powodzenia



    ZMIEŃ TYTUŁ WĄTKU - PODAJ NAZWĘ TEGO BUBLA!!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony