dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie który taniej?

    witajcie drodzy forumowicze
    mam pytanko w tej kwestii , ze musze miec piwnice i teraz czy mniej mnie wyniesie projekt dotowy i dorobienie do niego piwnicy czy indywidualny?
    dzieki za odp.

  2. #2

    Domyślnie

    taniej powinien cie wyniesc projekt gotowy i doprojektowac do niego piwnice. Ale ja jak juz bym chcial miec piwnice poszukalbym projektu gotowego z piwnicami.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    zgodze sie z bladyy78
    po co kombinowac , jesli masz tyle gotowych projektow z piwnicami ,bez piwnic , i jakie tam jeszcze sobie pomyslisz .szukaj , to bedzie najprostsze -szukac .
    napewno znajdziesz

  4. #4

    Domyślnie

    uważam podobnie jak przedmówcy. warto poszukać gotowych projektów z piwnicami. Większośc gotowych projektów budynków jednorodzinnych obecnie ma kilka wersji w tej samej cenie. ( z piwnicami, bez z garażem itp). w internecie znajdziesz mnóstwo projektów, aż głowa boli od wybierania
    pozdrawiamy
    Edzio i Zibi

  5. #5

    Domyślnie

    tylko mam mały problem mam sporą skarpę i chcę tę piwnice wkomponować w nią więc w gotowcach takich widziałam tylko dwa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał hos
    tylko mam mały problem mam sporą skarpę i chcę tę piwnice wkomponować w nią więc w gotowcach takich widziałam tylko dwa
    Ja też miałam taki sam problem, czyli skarpa
    ( 8m spadu na 45m szerokosci) Wybralismy projekt gotowy i doprojektowalismy piwnicę, z garażem.Za doprojektowanie piwnicy zapłaciliśmy 500+ zmiany, adaptacja itd. 2200+ projekt 1250
    Pozdrawiam
    Ania

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony