dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Który projekt wybrać ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Agnieszka

    8 44,44%
  • D88 Reprezentacyjny

    10 55,56%
Strona 102 z 627
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 12535
  1. #2021

    Domyślnie Jednak Proton........

    Bardzo dziękuję za opinię, pomogła mi ona ostatecznie podjšć decyzję. Po zastanowieniu wybraliœmy z mężem Protona I. Jeżeli można to bardzo proszę Państwa opinie na temat tego domku. Nie ukrywam, że bardzo mi nam się podoba, ale chciałabym poznać Państaw opinię. Podaję link strony z projektem
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=91

  2. #2022

    Domyślnie

    Domek mi również się bardzo podoba (PROTON), ale ja na niego się nie zdecydowałam bo ja szukam domu którybędzie miał dłuższą ścianę frontową niż boczną bo taki lepiej pasuje do mojej dzialki a ponadto miałabym w nim słońce w kuchni od rana do wieczora a chcę tego uniknąć, ale tak pozatym jest bardz fajny, tylko upewniłabym się czy jest możliwość wstawienia drzwi z garażu do kotłowni, bo ja uwazam że nie poto się ma garaż żeby w mrozy czy pluchę chodzić po dworze jak mogę prosto z samochodu dostać się do domu.
    A wracając do projektu HERMES prostuję jego koszt to 280 tyś. Oto link http://nowydom.onet.pl/3852,projekt.html Spodobał mi się również jeszcze bardziej projekt tego samego projektanta ROZETA jego koszt to blisko 300 tyś. link: http://nowydom.onet.pl/3994,projekt.html . Linki są do portalu Onet bo projektant dopiero tworzy witrynę Podam jego telefon: 0-71 353 16 65. również mogę na meila przesłać informacje jakie otrzymałam od niego na temat tych projektów. Ja się zdecydowałam na Hermesa bo tańszy i o ile do jutra ponownie nic mi się nie odwidzi to jadę go kupić.

    Pozdrawiam Kamila

  3. #2023

    Domyślnie

    Witam!
    Polecam SP 2005, skromna forma, tani w budowie a jaki przestronny?

    Pozdrawiam
    http://www.studioprojekt.pl/projekt....r=projekty.php

  4. #2024

    Domyślnie

    Witam!
    Polecam SP 2005, skromna forma, tani w budowie a jaki przestronny?

    Pozdrawiam
    http://www.studioprojekt.pl/projekt....r=projekty.php

  5. #2025

    Domyślnie

    Domy Hermes i Rozeta są świetne. Już jakiśczas temu upatrzyłam sobie domek Apis, byłam zachwycona jego wnętrzem.Ma on identyczne wnętrze jak Rozeta czy Hermes. Zresztą ten sam architekt , tylko teraz zrobił wersjęz dachem dwuspadowym. Apis ma dość skomplikowany dach - przez co cena jego dość wysoka i dlatego tylko z niego zrezygnowałam. Żyłam do tej pory w nieświadomości nie wiedząc że jest też wersja z dachem dwuspadowym i to na dodatek aż dwa rodzaje-Hermes i Rozeta. Szczerze mówiąc w tej chwili mam mętlik w głowie. Bo podobają mi sięteraz trzy domy: Proton, Hermes i Rozeta.Do dzisiejszego wieczora był tylko Proton i sama jużnie wiem co wybrać. Jeżeli mogę prosić o bardziej szczegółowe informacje na temat projektów Hermes i Rozeta, to byłabym wdzięczna.([email protected] mój adres mailowy).

  6. #2026

    Domyślnie

    Hej. SylwiaPo mam nadzieję że meile do Ciebie doszły wraz załącznikami. Jeśli nie to proponuję zadzwonić do architekta i poprosić go o przesłanie informacji na temat tych projektów.
    Pozdrawiam

  7. #2027
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mk57

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Poszukuję prostego projektu domu - pomocy !!!

    Witam wszystkich. Od pewnego czasu szukam projektu domu prostego, z dachem dwuspadowym, bez żadnych dodatkowych "bajerów". Do tej najciekawszy projekt jaki znalazłem to Piwonia z biura Domus
    http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=15
    O taki projekt mi chodzi. Prosta bryła, prosty dach bez żadnych dodatków, Największe ograniczenie jest w szerokości domu tzn. 12 metrów max. Oglądnąłem kilkaset projektów z bardziej znanych biur. Pomóżcie. Może znacie jakieś mniej znane biura, które tworzą takie projekty??
    Mk57

  8. #2028

    Domyślnie

    witaj-ja obstawiam agnieszke bo jest z tej pracowni co nasze zaciszeII-lustrzane odbicie-zobacz jak sa bardzo do siebie podobne plusem waszego jest napewno tańszy troszke dach-minusem moze tylko dla mnie jest w agnieszce za mała kotłownia ale mozna kombinowac

  9. #2029

    Domyślnie

    aha jupiter też mi sie podoba a zwłaszcza kotłownia z wyjsciem na zewnętrz(my takowej szukaliśmy ponieważ ogrzewanie bedziemy robic na paliwo stałe-narazie brak gazu-i wygodniej wchodzić z opałem

  10. #2030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    a czemu nie sama piwonia? i napisz cos wiecej jakich pomieszczen wymagasz, bo tak to trudno doradzic... a te 12 to na sam domek? zerknij na moje słoneczko ma niecałe 12 m szerokości u mnie będzie stało bokiem...

  11. #2031
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mk57

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Dlaczego nie piwonia

    Piwonia nie pasuje mi do działki . Muszę zrobić wejście od południa więc pokój dzienny wychodzi od południowego wschodu lub południowego zachodu więc nic z tego. Ogólnie rozmieszczenie pomieszczeń mi odpowiada ale niestety nie pasuje do działki.
    Mk57

  12. #2032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    no to napisz czego konkretnie szukasz ile pomieszczeń jakich usytuowanie na działce itp itd..
    ja obecnie w bloku mam najwiekszy pokój z dwoma oknami jedno jest od zachodu drugie od południa i jest super...

  13. #2033

    Domyślnie

    polecam projekty z archipelagu...no nie wszystkie...mają tendencje do udziwnień...ale taki jak np. tina jest prosty...to że ma zwartą bryłe stanowi o jego myśl ekonomiczności w budowie..noi ma mały bajerek dla urozmaicenia-przeszklenie w jadalni ale można z niego zrezygnować...projektant w trakcie adaptacji naniesię tą małą zmianę....to jest pomysł na miarę mojego gustu...więc może Ci nie odpowiadać

  14. #2034

    Domyślnie

    ten bylby nawet fajny, z tym ze dlaczego jak robia garaz przy takim domku to on tam w ogole nie pasuje

    nie ladniej bylo by jakby on byl w bryle domu? a caly dom bylby po prostu szerszy, taka szeroka stodola jako calosc

    ma ktos taki projekt, tzn czy zna gdzies w sieci

  15. #2035

    Domyślnie .

    My wybraliśmy projekt podobnie jak Nonez z pracowni Studio Porjekt, tyle, że nas zauroczył troszkę mniejszy domek SP-1500
    [/url]http://www.studioprojekt.pl/projekt.php?id=SP-1500&idk=3&strona=&str=projekty.php

    Mamy już stan surowy niemal zamknięty i jesteśmy bardzo zadowoleni

    jarek244

  16. #2036

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin27Wroc
    ten bylby nawet fajny, z tym ze dlaczego jak robia garaz przy takim domku to on tam w ogole nie pasuje

    nie ladniej bylo by jakby on byl w bryle domu? a caly dom bylby po prostu szerszy, taka szeroka stodola jako calosc

    ma ktos taki projekt, tzn czy zna gdzies w sieci
    ....jeżeli odpowiedziałeś do mojego postu to chyba nie odnalazłeś tiny...ona ma graż właśnie w bryle...dlatego jest taki zwrty i wydaje się stos.tani w budowie....mam przed oczami katalog archipelagu stąd moje propozycje nie żebym specjalnie promowała z jakiś powodów tą akurat firmę....jeszcze dodam Oleńka,Ruda,....moim faworytem jest Tekla.

  17. #2037

    Domyślnie Re: Poszukuję prostego projektu domu - pomocy !!!

    Cytat Napisał mk57
    Prosta bryła, prosty dach bez żadnych dodatków, Największe ograniczenie jest w szerokości domu tzn. 12 metrów max.
    Zobacz sobie Cyrkona
    http://www.projekty.murator.pl/proje...75&IdKolekcji=

    Pozdrawiam Mrssquirrel

  18. #2038

    Domyślnie szukam projektu, wieksza stodola z garazem w 1 bryle

    szukam projektu, wieksza stodola z garazem w 1 bryle

    znajde cos takiego?

    z tego co widzialem to sa stodoly ale z przyklejonym garazem na mniejszym dachu, nie w 1 bryle

  19. #2039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    napisz coś wiecej .. ile pomieszczen jakie pomieszczenia jaka powierzchnia docelowa... garaz na 1 czy na 2 auta?

    na razie zerknij na te:
    Iskierka
    Majka
    poranek ten troszke odbiega bo lukarna nad garażem ale generalanie to tez stodoła..

    sama tez będę miała stodołę

  20. #2040
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julia

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt z pracowni Boduch

    Witam. Szukam prostego domu, niedużego, w granicach 100 m2, parterowego. Z założenia będzie to dom weekendowy. Jak na razie znalazłam jedynie taki projekt, który odpowiada mi biorąc pod uwagę wygląd zewnętrzny, wielkość i rozkład pomieszczeń. Jedyny minus to brak zadaszonego tarasu,ale to jest do przeżycia.
    http://www.boduch.pl/plan.php?planID=161

    Co sądzicie? A może polecicie inny projekt podobny? Dziękuję i pozdrawiam.

Strona 102 z 627

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
"dobredomy", "dom, (proszę, -opinie, 2"?, 5pokoi, adaptacja, adresy www biur projektowych, alabama, alabaster, albo, antka, ar-1, architektura, aslan 2, atrium, azalia, bardzo, będzie, budowa, budowa domu, budowa domu do 400 tys., budowa za 400 tys., budowie, budowie?, budowlany, budowy, budynek gospodarczy, budynki gospodarcze projekty, budżet, byście, bławatek, c117d, c221, c77 zręczny, cene, charakterem, codzienny, dach płaski, delicja, denver, dla, dn006, doborze, docelowo dla 4 osób, dole, dom, dom 100 m2, dom m42 przemyślany z muratora, dom parterowy, dom piętrowy, dom w jonagoldach, dom w rododendronach 6, dom z gabinetem, domek, domena, domku, domów, domowe, dompasja, domu, domu..., domy, domy forumowiczów, dużych, dwupokoleniowy., dwuspadowy, dylemat, dylematy, dylematy i zmagania inwestorów, działka, działkę, e-121, energooszczędny, essen, fachowców, forum budowlane, gabinet, gabinetem, garaż w piwnicy, gienia, groszek, grota, gryf, hektora, help!, igor, indygo, inwestprojekt, iskierka, jak dopasować dom do potrzeb rodziny, jak dopasować projekt domu, jak spełnić wymagania, jak wybierałeś projekt, jak wybierałeś projekt?, jak wybrać, jak wybrać dom odpowiadający warunkom działki i stronom świata, jak wybrałeś projekt, jaki, jaki projekt, jaspis, jednorodzinny, jest, jonatanach, kajtek, klaudiusz, kobeach, kontra, koszt budowy, kosztorys, kosztorys budowy domu, koszty, kotłownia, kryteriów:, kto buduje dom, który, kuchnia+, kupowany, kwitnąca jabłoń, lepszy, lepszy?, lipińskich, lk&159, lmb05, loft, lokalizaja budynku, lux?, m-131, m36 spokojna przystań, m42c, madera, maja 2, mandarynkach., mania?, masę, mała działka, małe domy, małe domy projekty, małego, mały, mały dom, mini, mnie, może...., możliwe?, muratora-, myślicie?, najczęściej, najtanszy, następujących, nietypowa, ocenic, oceny, odpowiedź), odszukaniu, ogrzewania., onyks, opal, opinie, orion, osobowej, osobwej, palermo, parter, parter południa dworek, parterowego, parterowy, parteru, pegaz, pierwszy, piwnica, poddaszem, poddaszem?, podobne, podziel się doświdczeniami, pokoi, polecicie, poliklet 2, pomieszczeń-, pomoc, pomoc., pomocy !!!, pomozcie, pomożecie, poradę, porównanie, poszukuję, potrzebna, położenie działki, pracowania domów, pracowni, pracownia, pracownie, praktyczneprojekty, praktyczny dom, problem, projekt, projekt domu, projekt domu atos, projekt i realizacja, projekt indywidualny, projekt z91, projekt:, projekt?, projektem, projektów, projektu, projektu., projekty, projekty budynków gospodarczych, projekty do 300 tys., projekty domów, projekty domów i architektura, projekty domów jednorodzinnych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z wejściem od południa, projekty małych domów, projekty tanich domów, projekut, propozycje, propozycje projektów, prośba, prosi, prosty, prosze, proton, przebudowy i remonty, przemyślany, przemyślany?, przy, pytań, pytania, pytanie, płaski dach, racjonalny, radę, rady, ralf-g1, referendum ws. projektu, remont, remonty, rodziny, rozkład, rysunku..., salon, salvador??, siebie, skarpie., sposobie, średni, stodoła, straszny, studio, stylu, świeżak, sypialniami, system gospodarczy, szukam, słonecznej, takich, tani, tani dom, tani projekt, tani:), tanie domy, taniego, taniej, tańszy, telimena, tola, topaz, tuluza, tych, usługa, użytkowym, w-0501, według, wejście, wielka, wielopokoleniowego, wjazd od południa, wrocław, wybieram projekt, wybiorze, wybór, wyborem, wyboru, wyborze, wybrać, wybrać?, wybrali?, wybudowanie, wykończenia, z10, z10?, z12, z128, z151, z152?, z205, z500, zachodu, zaraz, zdjęcia poliklet, znacie, znalezeniem, zoja, zrób to sam, zuzia, zx105, zx40, zx57, zx60, [poszukuję], łatwy w budowie

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony