dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Który projekt wybrać ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Agnieszka

    8 44,44%
  • D88 Reprezentacyjny

    10 55,56%
Strona 151 z 627
Pokaż wyniki od 3.001 do 3.020 z 12535
  1. #3001

    Domyślnie

    Hej,
    jest osobny wątek Rozeta z Domeny kilka stron dalej - zapraszam i pozdrawiam

  2. #3002

    Domyślnie

    juz jest dla nas osobny wątek na forum Projekty (nie mój, ale się dołączam):

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...asc&highlight=

    zapraszam!

  3. #3003
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mgr314

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie Projekty i architektura

    Witam,
    Dzisiaj udało mi się wybrać w okolice Augustówka, szukałem ponad godzinę i niestety nie udało mi się znaleźć . Tak więc chciałem ponowić apel, czy ktoś wiec jaki to może być projekt?

  4. #3004

    Domyślnie

    zapytaj autorów strony
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  5. #3005
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mgr314

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Już to robiłem no i niestety stwierdzili, że cała dokumentacja wraz z projektem została zwrócona inwestorowi

  6. #3006
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mgr314

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Już to robiłem no i niestety stwierdzili, że cała dokumentacja wraz z projektem została zwrócona inwestorowi

  7. #3007
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar smoook
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie :)

    hej,

    niestety nie spotkalam projektu domu, którego masz zdjęcia,
    ale my mamy bardzo podobną sytuację - tzn szukaliśmy projektu, gdzie taras znajdowałby się z boku. No i znaleźliśmy - zobacz projekty HG-W5 i HG-W3 z pracowni HGatelier. My skłaniamy się ku temu pierwszemu, w przyszłym m-cu jedziemy go kupic.

    pozdrawiam,

  8. #3008

    Domyślnie

    A dlaczego tak Ci zależy na tym konkretnie projekcie skoro nawet nie wiesz jaki ma w środku rozkład pomieszczeń?

  9. #3009
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ballah

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Też myślę nad Fistaszkiem. Przez chwilę napaliłem się na LUKRECJĘ, ale trochę za droga i dużo za duża.
    Zależy mi np. na południowym pokoju z wyjściem na ogródek - to dla osoby starszej i niepełnosprawnej.
    Poza tym: góra może być - dzieci zanim wybuduję wyfruną z gniazdka.
    Kuchnia stanowczo za mała - żywcem nie ma gdzie wstawić dużej lodówki. Czyli poszerzę kuchnię na wzór Lukrecji - o 1 metr winno wystarczyć, no może 1,5m.
    Poza tym - nie ma w tym projekcie żadnego pomieszczenia na spiżarnię, graciarnię itp. Dlatego myślę też o poszerzeniu garażu o jakieś 1,5-2m.

  10. #3010
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mgr314

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie Znalazłem projekt

    Witam,
    Na wstępie chciałem wszystkim podziękować za pomoc - udało mi się znaleźć projekt. Jest to GL 117 "SŁONECZNA PRZYSTAŃ" firmy Studio Atrium - oczywiście jest on lekko zmodyfikowany, ale jak dla mnie wygląda, że to jest to. Adres dla zainteresowanych:
    http://www.studioatrium.pl/projekt-d...8,61,opis.html






    Udało mi się znaleźć ale jego rozkład w środku jest jak dla mnie kulawy. Na pytanie czemu: bardzo mi się spodobał i nie tylko mi ... chyba rozumiecie, o co chodzi . Tak więc chyba poszukam innego projektu (na razie ciekawy wydaje mi się "Dom pod jaworem 2"), ale jak co chętnie posłucham Waszych opinii na temat tego projektu.

  11. #3011

    Domyślnie Pomózcie wybrac projekt do 120m2

    Witam wszystkich!!!!
    Od kilku tygodni wraz z moja połówką szukamy jakiegos projektu nieduzego domku z garazem (okolo 100m + garaz)'' i juz mamy mętlik w glowie moze Wy pomożecie sprecyzuje czego szukamy:

    -parterowy lub z uzytkowym poddaszem
    -garaz jednostanowiskowy
    -niepodpiwniczony
    -dzialka wjazd od zachodu
    -salon, sypialnia,2 pokoje
    -koniecznie zadaszony taras,
    -pom. gospodarcze

    spodobal nam sie projekt MERKURY II z pracowni Domus ale te strony swiata...


    Pozdrawiamy Wszystkich

  12. #3012
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ballah

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie FISTASZEK czy LUKRECJA

    Witam. Po długich poszukiwaniach wpadł mi w oko projekt FISTASZEK
    http://www.studioatrium.pl/projekt-d...5,61,opis.html
    i jego większa wersja LUKRECJA http://www.studioatrium.pl/projekt-d...3,61,opis.html.

    Pierwszy jest za mały, drugi za duży

    Więc opowiem Wam o co mi chodzi i o krytykę poproszę.
    Założenia są takie: tani domek dla rodziny 2+2+babcia. Dzieci niedługo wyfruną, a my trochę po czterdziestce .
    Działka szykuje się nam 10 arowa, w kształcie trapezu, około 36 m szerokości od północy 15 m od południa, długości 50 m, z uzbrojeniem.
    Zawsze marzyłem o 500 m pałacu w stuletnim parku, ale zmuszony byłem zweryfikować marzenia biorąc pod rozwagę potrzeby no i przede wszystkim możliwości i... wyszedł mi taki Fistaszek .
    Parterowy z poddaszem, z pokojem dla ciepłolubnej starszej osoby od południa (na starość będzie tam nasza sypialnia), na poddaszu pokoiki dla dzieci i nasza sypialnia, kotłownia na węgiel też jest.
    Tylko jest jedno ale - Fistaszek jest strasznie malutki. "Salon" identycznej wielkości jak nasz większy pokój w blokowisku, kuchnia nawet mniejsza. Nie ma gdzie wstawić dużej lodówki ! Zero jakiegokolwiek schowka, spiżarni czy pralni. Minimum za minimalną cenę.
    Przez chwilę optowałem za Lukrecją lecz jest za duża (czytaj: za droga). W Lukrecji pokój nad garażem zostawiłbym jako strych. Rozkład pomieszczeń na parterze najbardziej podoba mi się w Fistaszku - kotłownia z wejściem od garażu, w wiatrołapie jest miejsce na szafy.

    Więc wymyśliłem, że Fistaszka przerobię troszkę w kierunku Lukrecji: kuchnię i salon przedłużę o 1 metr a garaż o 2 metry. Lub Lukrecję skrócę i przerobię garaż i pareter a'la Fistaszek. Czy to ma sens?

  13. #3013

    Domyślnie

    leipej kupić lukrecje z pojedyńczym garażem

  14. #3014
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ballah

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Ale w Lukrecji nie ma miejsca na kotłownię węglową
    No i przy wejściu nie ma gdzie butów zostawić, ani kurtki też.
    Tak mi się przynajmniej wydaje.
    Szukałem na formu informacji na temat tego projektu, ale najwyraźniej nikt go jeszcze nie zbudował

  15. #3015

  16. #3016

    Domyślnie masz wąską działkę - inni mają mniej i sobie radzą :)

    http://ahboon.net/2007/03/08/narrow-habitation/

    jako ciekawostka dla tych wszystkich, którzy uważają, że mają wąską działkę i trudno jest dopasować projekt

    pozdrawiam
    Marcin

  17. #3017

    Domyślnie

    Czesc jestem tu nowa . Takze rozpoczynam budowe domku na wiosnę i przerazamnie wszystko dokoła. Celt....zastanawiam sienad "domem w borowikach". Murena tez przykułamoja uwagę, ale tylko ładnie ułozonym wnętrzem. Zewnątrz ten domek jakoś mi nie pasuje......Ale dom w borowikach jest fantastyczny! Zmuszeni jestesmy postawic dom dwulokalowy a niestety na rynku za mało jest takich projekcików......moze ktoś ma coś do polecenia?

  18. #3018

    Domyślnie

    Czesc tygrysku. My ostatecznie decydujemy sie na LMP 110 ze studia Lipinskich. Szczegoly znajdziesz w naszym dzienniku.
    Wesolych Swiat

  19. #3019

    Domyślnie

    dzieki za informacje moze jeszcze kot moze pomoc
    pozdrawiamy

  20. #3020

    Domyślnie

    Celt domek bardzo ładny ale ja muszę (w przeciwnym razie sie uduszę ) miec dom z dwoma niezaleznymi wejściami.

Strona 151 z 627

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
"dobredomy", "dom, (proszę, -opinie, 2"?, 5pokoi, adaptacja, adresy www biur projektowych, alabama, alabaster, albo, antka, ar-1, architektura, aslan 2, atrium, azalia, bardzo, będzie, budowa, budowa domu, budowa domu do 400 tys., budowa za 400 tys., budowie, budowie?, budowlany, budowy, budynek gospodarczy, budynki gospodarcze projekty, budżet, byście, bławatek, c117d, c221, c77 zręczny, cene, charakterem, codzienny, dach płaski, delicja, denver, dla, dn006, doborze, docelowo dla 4 osób, dole, dom, dom 100 m2, dom m42 przemyślany z muratora, dom parterowy, dom piętrowy, dom w jonagoldach, dom w rododendronach 6, dom z gabinetem, domek, domena, domku, domów, domowe, dompasja, domu, domu..., domy, domy forumowiczów, dużych, dwupokoleniowy., dwuspadowy, dylemat, dylematy, dylematy i zmagania inwestorów, działka, działkę, e-121, energooszczędny, essen, fachowców, forum budowlane, gabinet, gabinetem, garaż w piwnicy, gienia, groszek, grota, gryf, hektora, help!, igor, indygo, inwestprojekt, iskierka, jak dopasować dom do potrzeb rodziny, jak dopasować projekt domu, jak spełnić wymagania, jak wybierałeś projekt, jak wybierałeś projekt?, jak wybrać, jak wybrać dom odpowiadający warunkom działki i stronom świata, jak wybrałeś projekt, jaki, jaki projekt, jaspis, jednorodzinny, jest, jonatanach, kajtek, klaudiusz, kobeach, kontra, koszt budowy, kosztorys, kosztorys budowy domu, koszty, kotłownia, kryteriów:, kto buduje dom, który, kuchnia+, kupowany, kwitnąca jabłoń, lepszy, lepszy?, lipińskich, lk&159, lmb05, loft, lokalizaja budynku, lux?, m-131, m36 spokojna przystań, m42c, madera, maja 2, mandarynkach., mania?, masę, mała działka, małe domy, małe domy projekty, małego, mały, mały dom, mini, mnie, może...., możliwe?, muratora-, myślicie?, najczęściej, najtanszy, następujących, nietypowa, ocenic, oceny, odpowiedź), odszukaniu, ogrzewania., onyks, opal, opinie, orion, osobowej, osobwej, palermo, parter, parter południa dworek, parterowego, parterowy, parteru, pegaz, pierwszy, piwnica, poddaszem, poddaszem?, podobne, podziel się doświdczeniami, pokoi, polecicie, poliklet 2, pomieszczeń-, pomoc, pomoc., pomocy !!!, pomozcie, pomożecie, poradę, porównanie, poszukuję, potrzebna, położenie działki, pracowania domów, pracowni, pracownia, pracownie, praktyczneprojekty, praktyczny dom, problem, projekt, projekt domu, projekt domu atos, projekt i realizacja, projekt indywidualny, projekt z91, projekt:, projekt?, projektem, projektów, projektu, projektu., projekty, projekty budynków gospodarczych, projekty do 300 tys., projekty domów, projekty domów i architektura, projekty domów jednorodzinnych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z wejściem od południa, projekty małych domów, projekty tanich domów, projekut, propozycje, propozycje projektów, prośba, prosi, prosty, prosze, proton, przebudowy i remonty, przemyślany, przemyślany?, przy, pytań, pytania, pytanie, płaski dach, racjonalny, radę, rady, ralf-g1, referendum ws. projektu, remont, remonty, rodziny, rozkład, rysunku..., salon, salvador??, siebie, skarpie., sposobie, średni, stodoła, straszny, studio, stylu, świeżak, sypialniami, system gospodarczy, szukam, słonecznej, takich, tani, tani dom, tani projekt, tani:), tanie domy, taniego, taniej, tańszy, telimena, tola, topaz, tuluza, tych, usługa, użytkowym, w-0501, według, wejście, wielka, wielopokoleniowego, wjazd od południa, wrocław, wybieram projekt, wybiorze, wybór, wyborem, wyboru, wyborze, wybrać, wybrać?, wybrali?, wybudowanie, wykończenia, z10, z10?, z12, z128, z151, z152?, z205, z500, zachodu, zaraz, zdjęcia poliklet, znacie, znalezeniem, zoja, zrób to sam, zuzia, zx105, zx40, zx57, zx60, [poszukuję], łatwy w budowie

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony