dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Który projekt wybrać ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Agnieszka

    8 44,44%
  • D88 Reprezentacyjny

    10 55,56%
Strona 64 z 627
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 12535
  1. #1261
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TASIJA
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    275
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie DOM Z PATIO

    Mam taki gdzieś w stosach katalogów. Mnie się bardzo podoba !!! Ale mamy za wąską działkę (obowiązujaca linia zabudowy to 15 m od drogi). Poszperam wieczorkiem i jak znajdę to prześlę namiary na niego.
    Pozdrawiam

  2. #1262
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    Zobacz SUITA www.archeton.pl chyba się załapie

  3. #1263

    Domyślnie

    zobacz pod adresem:http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=336
    domek nosi nazwę Kuba.Pozdrowienia!

  4. #1264
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sd_silver

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    8

    Domyślnie Prosty dom- prośba o poradę

    Znacie może projekt domu z uzytkowym poddaszem, do 150 mkw, który ma prostą linię. Dwuspadowy dach, na planie prostokąta. Taka stodoła.
    Na dole chciałabym mniej wiecej taki układ, jak na obrazku.
    Na piętrze 3 sypialnie, łazienka i koniecznie pralnio-suszarnia.

    Moze tez macie jakieś uwagi co do funkcjonalnosci moich pomysłów.



    Z góry dziękuję
    pozdrawiam sd_silver

  5. #1265

    Domyślnie

    Ciotka moja prawie,ze taki sam rzut parteru ja u Ciebie-roznica tylko w tym,ze w miejscu wc jest przedsionek a w miejscu przedsinka wc ,nawet schody sa wtym samym miejscu tylko niestyty dach u niej nie jest dwuspadowy

  6. #1266

  7. #1267

    Domyślnie A może...

    coś takiego:
    http://republika.pl/darpiot/index.html

    My będziemy budować taki właśnie domek
    Salon ok. 29m2, kuchnia 12,2m2

    Dach 2spadowy, jeden balkon.

    Jeżeli Cię to zainteresuje to wówczas podam jaka to pracownia
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  8. #1268
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sd_silver

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    8

    Domyślnie

    Aha26 dom ciotki z jakiej jest pracowni?
    Lucyna, czy ja pisałm, ze jestem architektem, to jest szkic a nie projekt
    Darpiot, oczywiśce podaj proszę pracownie, dzięki
    pozdrawiam sd_silver

  9. #1269

    Domyślnie

    Cytat Napisał sd_silver
    Darpiot, oczywiśce podaj proszę pracownie, dzięki
    http://www.dom-jednorodzinny.pl/?Sec...-1&Product=399
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  10. #1270
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sd_silver

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    8

    Domyślnie

    Darpiot dziękuję
    pozdrawiam sd_silver

  11. #1271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    dużo takich projektów ma mgprojekt ale one chyba sa tylko na papierze (ne trafiłam na wersje elektroniczna) np d26,leśny zakątek, zgrabny, solidny,
    są tez innych pracowni:
    www.archis.com.pl ( oni sa z Wroclawia)
    www.domek.net. pl domek południowy, ciepły, ew. jodłowy

  12. #1272
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sd_silver

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dziękuje Sylvia
    pozdrawiam sd_silver

  13. #1273

    Domyślnie Re: A może...

    Cytat Napisał Darpiot
    zamieniłabym miejscami kuchnię i gabinet

  14. #1274

    Domyślnie Re: A może...

    Cytat Napisał Ewunia
    Cytat Napisał Darpiot
    zamieniłabym miejscami kuchnię i gabinet
    Żona chce mieć zamkniętą kuchnię to raz, dwa ma być od frontu, trzy blisko wejścia. No i nie bardzo mi kuchnia pasuje obok WC.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  15. #1275

    Domyślnie

    Cytat Napisał sd_silver
    Aha26 dom ciotki z jakiej jest pracowni?
    Lucyna, czy ja pisałm, ze jestem architektem, to jest szkic a nie projekt
    Darpiot, oczywiśce podaj proszę pracownie, dzięki
    Nazwy pracowni nie znam wiem,ze jest z Bialegostoku.Moge sie dowiedziec

  16. #1276

    Domyślnie

    Projekt SUITA trochę za duży, ale KuBA b.ciekawy. Zatrudniliśmy już architakta który ma nam zaprojektować dom spełniający powyższe kryteria. Wnętrze dopasował już mniej więcej do naszych potrzeb, ale elewacja nie bardzo nam się podobała. Będziemy szukać dalej pomysłów.

  17. #1277
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar K74
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    damiangajda - Męcka Wola to rodzinne strony mojej Mamy. Dokładnie - Rębieskie. Tak mi się ciepło zrobiło na serduszku, bo przypomniałam sobie babcine kluski na parze.

  18. #1278

    Domyślnie

    My robimy wszystko podobno w złej kolejności.
    Najpierw wybrałam projekt - Bławatek z Horyzontu.
    Ten dom spełnia wszystkie nasze oczekiwania:
    1. powieszchnia użytkowa do 100 m2
    2. dodatkowy pokój na parterze
    3. trzy małe sypialnie na poddaszu
    4. garaż


    A teraz szukam dziaŁki, na którą będzie pasował.

    I na żadną nie pasuje, ale szukam dalej, bo nie chcę innego

    TEN JEST PIĘKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #1279
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bobas

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    2

    Domyślnie jaki wybrać projekt

    proszę o doradzenie w wybraniu projektu domu dla czteroosobowej rodziny mam działke i 200 tys i nie wiem co dalej

  20. #1280

    Domyślnie

    Trochę mało tych informacji. Np. co znaczy ze masz 200 tys. To cała kwota do dyspozycji, czy to gotówka, a do tego będzesz chciał/mógł wziąść kredyt.
    Poza tym zależy jakie masz potrzeby. Dla 4-osobowej rodziny może być domek np. 105m2 (i tak większe niż mieszkanie), może byćdom 140m2, może być też 200m2 jeśli masz potrzeby na duża przestrzeń.

    Firm oferujących projekty gotowe znajdziesz w internecie pełno, możesz szukać sobie projektu pasującego do twych potrzeb.

    Jeśli chcesz aby było jak najtaniej to pamiętaj żeby wybierać domy o prostej bryle, dwuspadowym dachu i bez rozmaitych dodatków typu wykusze, balkony, lukarny. Ale wszystko zależy od tego co potrzebujesz i ile możesz na to pzreznaczyć i do tego jakie masz priorytety i jakie ograniczenia wprowadzają warunki zabudowy dla Twojej działki (jeśli nie masz jeszcze warunków zabudowy lub wypisu z plan zagospodarowanie przestrzennego, to niech to będzie Twój pierwszy krok).

Strona 64 z 627

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
"dobredomy", "dom, (proszę, -opinie, 2"?, 5pokoi, adaptacja, adresy www biur projektowych, alabama, alabaster, albo, antka, ar-1, architektura, aslan 2, atrium, azalia, bardzo, będzie, budowa, budowa domu, budowa domu do 400 tys., budowa za 400 tys., budowie, budowie?, budowlany, budowy, budynek gospodarczy, budynki gospodarcze projekty, budżet, byście, bławatek, c117d, c221, c77 zręczny, cene, charakterem, codzienny, dach płaski, delicja, denver, dla, dn006, doborze, docelowo dla 4 osób, dole, dom, dom 100 m2, dom m42 przemyślany z muratora, dom parterowy, dom piętrowy, dom w jonagoldach, dom w rododendronach 6, dom z gabinetem, domek, domena, domku, domów, domowe, dompasja, domu, domu..., domy, domy forumowiczów, dużych, dwupokoleniowy., dwuspadowy, dylemat, dylematy, dylematy i zmagania inwestorów, działka, działkę, e-121, energooszczędny, essen, fachowców, forum budowlane, gabinet, gabinetem, garaż w piwnicy, gienia, groszek, grota, gryf, hektora, help!, igor, indygo, inwestprojekt, iskierka, jak dopasować dom do potrzeb rodziny, jak dopasować projekt domu, jak spełnić wymagania, jak wybierałeś projekt, jak wybierałeś projekt?, jak wybrać, jak wybrać dom odpowiadający warunkom działki i stronom świata, jak wybrałeś projekt, jaki, jaki projekt, jaspis, jednorodzinny, jest, jonatanach, kajtek, klaudiusz, kobeach, kontra, koszt budowy, kosztorys, kosztorys budowy domu, koszty, kotłownia, kryteriów:, kto buduje dom, który, kuchnia+, kupowany, kwitnąca jabłoń, lepszy, lepszy?, lipińskich, lk&159, lmb05, loft, lokalizaja budynku, lux?, m-131, m36 spokojna przystań, m42c, madera, maja 2, mandarynkach., mania?, masę, mała działka, małe domy, małe domy projekty, małego, mały, mały dom, mini, mnie, może...., możliwe?, muratora-, myślicie?, najczęściej, najtanszy, następujących, nietypowa, ocenic, oceny, odpowiedź), odszukaniu, ogrzewania., onyks, opal, opinie, orion, osobowej, osobwej, palermo, parter, parter południa dworek, parterowego, parterowy, parteru, pegaz, pierwszy, piwnica, poddaszem, poddaszem?, podobne, podziel się doświdczeniami, pokoi, polecicie, poliklet 2, pomieszczeń-, pomoc, pomoc., pomocy !!!, pomozcie, pomożecie, poradę, porównanie, poszukuję, potrzebna, położenie działki, pracowania domów, pracowni, pracownia, pracownie, praktyczneprojekty, praktyczny dom, problem, projekt, projekt domu, projekt domu atos, projekt i realizacja, projekt indywidualny, projekt z91, projekt:, projekt?, projektem, projektów, projektu, projektu., projekty, projekty budynków gospodarczych, projekty do 300 tys., projekty domów, projekty domów i architektura, projekty domów jednorodzinnych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z wejściem od południa, projekty małych domów, projekty tanich domów, projekut, propozycje, propozycje projektów, prośba, prosi, prosty, prosze, proton, przebudowy i remonty, przemyślany, przemyślany?, przy, pytań, pytania, pytanie, płaski dach, racjonalny, radę, rady, ralf-g1, referendum ws. projektu, remont, remonty, rodziny, rozkład, rysunku..., salon, salvador??, siebie, skarpie., sposobie, średni, stodoła, straszny, studio, stylu, świeżak, sypialniami, system gospodarczy, szukam, słonecznej, takich, tani, tani dom, tani projekt, tani:), tanie domy, taniego, taniej, tańszy, telimena, tola, topaz, tuluza, tych, usługa, użytkowym, w-0501, według, wejście, wielka, wielopokoleniowego, wjazd od południa, wrocław, wybieram projekt, wybiorze, wybór, wyborem, wyboru, wyborze, wybrać, wybrać?, wybrali?, wybudowanie, wykończenia, z10, z10?, z12, z128, z151, z152?, z205, z500, zachodu, zaraz, zdjęcia poliklet, znacie, znalezeniem, zoja, zrób to sam, zuzia, zx105, zx40, zx57, zx60, [poszukuję], łatwy w budowie

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony