dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 60
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Majka
    Mówisz, że się nie da? Trochę się z Tobą nie zgodzę. Nie da się jeśli zostanie się zaskoczonym, a w przypadku Wrocławia fala naprawde szła długo. Hydrogeologiam hydrologia, statystyka jako nauka istnieja od dawna

    To trochę jak z naszymi drogowcami (uwaga uderzam w cienką strunkę
    zawsze zaskoczeni. zawsze za późno, za mało soli, za trudne warunki.

    Ale no tak odbiegając od tematu to przyznajmy sie szczerze, czy u nas używa się tak na codzień trudnego słowa prewencja i jeszcze trudniejszego słowa przewidywanie?;'))))

    nie chodzi mi o narzekanie. to tylko takie dziwne odczucie, że nie czuję się superbezpieczna w świetle tego co się stało w londynie.
    nie cierpię oszustów

  2. #22

    Domyślnie Re: znowu wybuchło!

    Cytat Napisał selimm
    czy Nas tez to czeka ?
    Coś Ty, metro za krótkie
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Re: znowu wybuchło!

    Cytat Napisał selimm
    czy Nas tez to czeka ?
    raczej nie, gdyż unas "obcy" wzbudzają sensację i uwagę i ciężko się będzie im ukryś w tłumie i coś nabroić
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  4. #24

    Domyślnie

    "obcy" niekoniecznie muszą wyglądać inaczej niż my

    a ci, którzy wyglądają inaczej niekoniecznie muszą być "obcy"
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Krótki poradnik ze strony MSWiA

    http://www.mswia.gov.pl/index_a.html

    (Kliknąć banner Terroryzm -Co robić w sytuacji zagrożenia)
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  6. #26

    Domyślnie Re: znowu wybuchło!

    Cytat Napisał selimm
    czy Nas tez to czeka ?

    myślę, że naiwnością byłoby myśleć, że nie staniemy się celem ataku terrorystycznego, tylko i wyłącznie dlatego że nie jesteśmy mocarstwem

    Jaruga mówi, że zagrożenie w Polsce nie wzrosło, ale czy to oznacza, że jesteśmy bezpieczni?
    rząd mówi, że jest ok. - specjaliści od terroryzmu, że jesteśmy idealnym celem
    ja nie czuję się bezpiecznie
    i nie mogę zrobić nic, żeby poprawić swoje poczucie bezpieczeństwa
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rytunia
    "obcy" niekoniecznie muszą wyglądać inaczej niż my

    a ci, którzy wyglądają inaczej niekoniecznie muszą być "obcy"

    Tuż przed wakacjami Ślaski Kurator Oświaty opublikował poradnik dotyczący bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wakacyjnego wypoczynku.
    W tekście znalazło się zalecenie by szczególna uwagę zwracać na osoby wyglądające na przedstawicieli innych narodowości (nie pamiętam dokładnego brzmienia tego zdania)
    Nie było to najszczęśliwsze sformuowanie tej myśli i spowodowało one lokalną burzę. Kurator został zmuszony do dokonania na łamach prasy przeprosin a pracownik Kuratorium - autor poradnika najprawdopodobniej poniósł odpowiedzialność służbową.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  8. #28

    Domyślnie

    i bardzo dobrze
    terroryzm nie ma koloru skóry
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Też mi się wydaje ze zrobić coś takiego u nas to żaden problem
    Ja mam dość radykalne poglądy
    I jeśli już by cos u nas miało sie stać to chciałbym
    by celem ataku był budynek sejmu i znajdującymi sie w nim
    ludźmi, którzy nas wpakowali w ten Irak! ....włącznie z tym panem, co ma nieodłączny uśmieszek samouwielbienia na ustach

    Ciekawe czy ktoś analizuje krucjaty ..wiele ich było, żadna nie odniosła sukcesu

    Mogę zrozumieć amerykański wyścig szczurów do ropy , ale w czyim interesie ten prawie magister wysłał Naszych zołnierzy tam ?

    Szkoda tylko, że giną niewinni ludzie a nie Ci, co pociągali za sznurki
    i teraz wstawiają głodne gadki o ludobójstwie
    a napad na Irak to, co? - to był gest przyjaźni ?

    Skutki ataków już znamy - giną niewinni ludzie , psychoza ogólna , pogłębiająca sie nienawiść
    ale żeby to sie nie skończyło bombą atomową to trza likwidować przyczyny!

    Niestety takie mam poglądy , ale ciesze sie ze je wogle mam

    ps. Blair, Bush i nasz "magister" nie jezdzą metrem ........
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  10. #30

    Domyślnie Re: znowu wybuchło!

    Cytat Napisał selimm
    co myslicie o tym ?
    czy Nas tez to czeka ?

    why not ?? dziura ozonowa też do nas dotarła

    a poważnie : info rano dopadło do mnie jak już wysiadłam z metra, a potem przypomniałam sobie o tym, jak już ... wysiadłam z metra
    czy rozmyślanie o tym przed czymś mnie chroni ?? napawanie się obrazkami, czytanie i słuchanie donosów ilu Bobów zbiera te kawałki zmniejsza mój lęk ?? - nie, więc tego nie robię

    a społeczeństwo jest chyba nieźle przygotowane - opowiadał mi ktoś sytuację z metra, kiedy kobieta biegnąć do ostatniego wagonu, dopadła drzwi, zdążyła "wrzucić " torebkę, drzwi się zamknęły, ona zaostała na peronie ...( ja oczywiście pomyślałam - co za pech miała bidula, gdzie ona teraz tej torebki szukac będzie ) natomiast reakcja pasażerów była natychmiastowa : wszyscy padli na podłogę, nakryli głowy rękoma i siedzieli cicho do następnej stacji - trochę szok jak na polskie bohaterstwo
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  11. #31

    Domyślnie

    Patrz pani jakie to potulne się porobiło


    Selimm, zawsze tak było

    "nasi" - "wyeliminowali z walk grupę terrorystów"
    "oni" - "bestialsko zamordowali naszych żołnierzy"

    Interesy swoją drogą, sentymenty chowamy. A potem czasem za późno na otrzeźwienie. Wietnam na nic, Somalia na nic. Jadymy "za ropę naszą i waszą". Ciekawa sytuacja się robi na rynku paliw..

    Fajnie będzie.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Ponury wiedziałem ze tu wpadniesz
    ale liczyłem na lepszy tekst

    ps. postaraj sie lepiej !
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  13. #33

    Domyślnie

    nie mogę, bo będzie żem arbitralny i protekcjonalny
    przecież nie jestem specjalistą od terroryzmu

    przeczyta Bin Laden, spieni się jak szare mydło w warszawskiej wodzie i co ?
    znowu na mnie ?
    a Kociniak to co ??


    Pozdrawiam,
    ponury63
    (ponury - tak dla jasności)
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    arbitralny i protekcjonalny hmm no widziałem ze Cie jakaś Pani na wątku ponizej "podrywa" ...a Ty dajesz dyla jakby Ona nieletnia była
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  15. #35

    Domyślnie

    A mnie te bomby już dosięgły mimo ,że tak daleko. Przez godzinę miałam same czarne myśli i wszystko mnie bolało. Nie wiedziałam czy kupować bilet czy organizować karetkę z Polski. Dopiero po godzinie przyszedł SMS:"jesteśmy cali i zdrowi". Moje dziecko od roku tam pracuje i codziennie jeździ metrem.

  16. #36

    Domyślnie

    Selimm, jakoś mnie tłumaczenie, że białe jest białe, ani wyjaśnianie w którym miejscu mojego pisania można się śmiać, nigdy nie pociągało..

    żeby to było pierwszy raz, a to recydywa już
    nie kce mi siem

    wspólny mianownik dobry
    Mieczu miał rację - do rozmowy trzeba partnera otwartego


    ale wróćmy do zamachów
    to póki co żadna hekatomba - zginęło jak dotąd 37 osób, ponad 700 jest rannych

    a już "wielki dramat, chaos, nikt nic nie wie"
    i to tam, w cywilizacji na zachód od granicy używania mydła
    a taki sarin w centrum Wawy ? powiedzmy 5000 ludzi potrzebujących NATYCHMIAST pomocy ?
    kicha, totalna kicha

    świat swoją drogą, ale Polska jest absolutnie nie gotowa na żaden atak

    aha, w stolnicy był pożar w Kancelarii Premiera
    [zorganizowany przez AL-robotników - chyba tych od Ala Bundy'ego ]
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #37

    Domyślnie Re: znowu wybuchło!

    Cytat Napisał selimm
    co myslicie o tym ?
    czy Nas tez to czeka ?
    A ten tekst pamiętacie - tak dla rozładowania atmosfery.


    Allah Akbar Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski.

    Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżują pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

    Poniedziałek 17:00
    Cały czas nie możemy znaleźć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi się udać!

    Wtorek 7:00
    Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

    Wtorek 18:00
    Bracia talibowie wrócili - śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zapłacić znowu. Wycofaliśmy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztućców, bo je się tylko kanapki.
    P.S. Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu.

    Środa 8:00
    Dziś atak na polski parlament - mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinować. Autobusy wyjeżdżają o 8:30 - godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. elita Plan jest prosty - przejeżdżamy przez Warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!

    Środa 17:30
    Znów coś poszło nie tak. Bez problemów dotarliśmy do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wstążki. W każdym jeden kierowca-samobójca. Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy (prawie sami faceci, żadnych starców i dzieci - elita).
    P.S. Te dziury po drodze to chyba też nie przypadek - czyżby planowali zaminować drogę? Jutro zmiana planów - cel: Pałac kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...

    Czwartek 7:00
    Wstaliśmy rano bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowaliśmy się pod Warszawą. Wyjazd o 7:10, przejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac Kultury Nauki i (na) Sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia talibowie podstawią helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.

    Czwartek 17:30
    Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakieś pacany w biało-czerwonych krawatach w kółko chodzą po pasach. Nie da się przejechać - próbowaliśmy ich staranować, na szczęście Ahmed zauważył leżące po drugiej stronie odwrócone brony. dziady Dobrze że nie szarżowaliśmy - nie byłoby jak wrócić do Janek do McDonalda...

    P.S. Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby - widocznie nas lekceważą. Ale my mamy plan - wrócimy w nocy

    Piątek 6:30
    Wreszcie przechytrzyliśmy wroga - przyjechaliśmy w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (X-lecia był większy, ale jakieś męty się kręciły).

    Piątek 7:30
    Super wiadomość - namówiliśmy na akcję jakąś wycieczkę - przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Mają nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja.

    Piątek 16:30
    Nie, noooo. Co za ludzie - nie dość, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci talibów. LUDZIE JAK KTOŚ MA BRODĘ TO JESZCZE NIE ZNACZY ŻE JEST ŻYDEM. Żydzi mają PEJSY!!!!! palacze Patrzcie trochę uważniej...
    Mam tego dość. Kit z Polską. Jutro atakujemy SALWADOR!

    Sobota 1:30
    Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przejścia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyc bród. Niestety - nawet tłumaczom z ośrodka dla zbiegłych rumunów nie dało się ze starcami dogadać. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jakąś "pracą". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiejś ubogiej wioski. Odsyłamy ich dziś LOT-em. Wyglądają na wzruszonych.
    Lepiej .......... nie mówić !

  18. #38

    Domyślnie

    Dobre dobre !

    Ale Selimm ja nie wiedział że Ty taki strachliwy?
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    11 wrzesnia widziałem na własne oczy
    od naszej znajomej mąz nie wrocił
    a co do strachliwosci to ja mieszkam na dole a jak cos
    rąbnie to w warszafce ...wiec mam małe prawdopodobienstwo
    na pokaz na zywo!

    ps. jak sie widzi tragedie i płacz na zywo, to troszke człowiek inaczej na to patrzy
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    11 wrzesnia widziałem na własne oczy

    ps. jak sie widzi tragedie i płacz na zywo, to troszke człowiek inaczej na to patrzy
    ja tez widzialam , to bylo straszne ten wszedzie slyszalny placz
    a teraz , bylam na WTC 2 tygodnie temu ,
    ogrodzone siatka , mozna z daleka zobaczyc , ludzie zdjecia robia

    wtedy pojechalam , duzo ...po
    wciaz unosil sie dym
    wciaz placz
    ludzie tez robili zdjecia
    ja nie moglam ,
    ani wtedy , ani teraz
    z daleka widac- kawalek dawnego budynku , bardzo maly fragment
    nie wiem po co tam jest
    budzi dziwne uczucia

    z najswiezszej gazety z NY

    Strażacy, którzy znaleźli aktywny ładunek wybuchowy w płonącym śmietniku na Queensie, dopiero po niespełna godzinie zawiadomili o tym zdarzeniu policję.

    Zanim zawiadomili NYPD, strażacy trzymali ładunek w remizie. W pewnym momencie próbowali nawet rozbroić mierzącą ponad dwadzieścia centymetrów bombę, ryzykując groźną eksplozję.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony