dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie gdzie po stal na zbrojenia

    Możecie podpowiedzieć gdzie można kupić niedrogo stal, druty i inne żelastwo do fundamentów? Interesuje mnie Warszawa i okolice.... Może wiecie na jakim poziomie akutalnie utrzymują sie ceny

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ja brałem w stawexie na Modlińskiej 156, mieli wtedy najtaniej w okolicy(marzec) ale jakie ceny teraz mają, nie mam pojecia

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Marki, chyba Bud-Mar (ul.Piłsudzkiego), oni się specjalizują w stali, cena około 2,7 zł za tonę była tydzień temu

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    cena stali podskoczyla ostatnio o ponad 100 % a zapowiadaja, ez w 1 kwartale 2005 ma zdrozec o nastepne 40%

    nie wiem jak wam ale mnie sie to nie podoba

    w sumie wszystko ostatnio podrozalo o jakies 30 %
    a gadaja, ze w polsce nie mamy inflacji...

    a ja bym to spokojnie porownal z argentyna
    dla kogos , kto zbiera kase na dom i ma dopiero zaczat to te ostatnie podwyzki sa normalnym szokiem

    przypominaja mi sie stare dobre czasy kiedy to tez nie bylo sily na cos przyoszczedzic, bo kiedy tylko sie cos uzbieralo, to towar drozal tak ze nei mozna go bylo kupic i tak sie oszczedzalo, i oszczedzalo......

  6. #6

    Domyślnie

    Jak masz transport albo potrzebujesz dużo stali to wpadnij do Radomia .2 miesiące temu kupowałem pręty zbrojeniowe po 1900 netto.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja szukałam i znalazłam bardzo tanią stal. Sprawdziłam 10 składów w okolicach Warszawy. Płaciłam 2 miesiące temu 2,20 zl netto za kg. Jutro podam nowa cene, bo trochę mi zabrakło.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobo30
    Ja szukałam i znalazłam bardzo tanią stal. Sprawdziłam 10 składów w okolicach Warszawy. Płaciłam 2 miesiące temu 2,20 zl netto za kg. Jutro podam nowa cene, bo trochę mi zabrakło.
    Bobo, napisz, gdzie znalazłaś tę stal!

  9. #9

    Domyślnie

    Zobacz w STALCO (nie jestem na 100% pewien nazwy). To jest przy trasie z W-wy do Wołomina, kawałek za Zielonką. To jest chyba hurtownia nalezaca do koncernu hutniczego. Ja rok temu tam kupowalem. Zadzwon w kilka miejsc - jak musisz duzo kupic to najlepiej podjedz. Potem spytaj w STALCO i jak Co podadza cene to mozesz powiedziec, ze gdzie indziej bylo taniej. Jak tak zrobiłem i jeszcze mi spuscili.Tam nie ma problemu z transportem - kupujesz, placisz i od razu Ci laduja na samochod i jedziesz.

    pozdr

  10. #10

    Domyślnie

    Aha, teoretycznie powinni miec tam najnizsze ceny bo nie ma posrednikow.

  11. #11

    Domyślnie

    PUHP BUD-STAL, ul. Puławska 557 - tel. 641 35 91:
    "szóstki" gładkie 1,90 netto za kg
    "ośemki" żebrowane 2,- netto za kg
    "dziesiątki" żebrowane 1,55 netto za kg
    "dwunastki" żebrowane 1,60 netto za kg
    Ostatni zakup 30 czerwca, innych składów nie sprawdzałem i nie wiem czy to tanio czy drogo. Ale od nich tylko 8 km do placu budowy.

    Maciek

  12. #12

    Domyślnie

    moje ceny netto:
    Fi 12 1,61
    Fi 16 1.61
    Fi 6 1,93

    kupowane w Zgierzu

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał RyMario
    Zobacz w STALCO (nie jestem na 100% pewien nazwy). To jest przy trasie z W-wy do Wołomina, kawałek za Zielonką. To jest chyba hurtownia nalezaca do koncernu hutniczego.
    Sprawdzałem tam ceny jakieś dwa tygodnie temu:

    pręty żebrowane fi 10-18 mm stal 34Gs - 1,65 zl/kg
    walcówka 6mm - 1,75 zl/kg

    Pozdrawiam,
    Brzuzens

  14. #14

    Domyślnie

    Ostanio na skupie złomu znajomemu proponowali po 1 zł za kg.
    Pręty od 8 do 16 średnicy i w odcinkach od 4 do 6 m stan jak ze składu.
    To była cena wywoławcza myśle że przy negocjacjach było by taniej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony