dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Jaka farba do pokrycia płyt gipsowo-kartonowych z delikatnie widocznymi śrubkami?

    Moi Drodzy, proszę o pomoc osoby, które znają się lepiej ode mnie na farbach do ścian. Mam taki problem, że na poddaszu, gdzie zamieszkam z płyt gipsowo-kartonowych delikatnie w niektórych miejscach widoczne są czarne śrubki od przykręcania płyt. Nie chcę już cekolować z powodu tych gdzieniegdzie wystających śrubek i zastanawiam się nad pomalowaniem mocno kryjącą farbą. Czy ktoś może mi polecić najlepiej kryjącą farbę, która pokryłaby nawet śrubki delikatnie widoczne.
    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    frank_gr

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    nieznanowo
    Kod pocztowy
    08-131
    Posty
    211

    Domyślnie

    dokrec wkrety i zaszpachluj. Ile to roboty...

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Zastosowanie farby kryjącej sprawi, że niewidoczny będzie jedynie kolor śrub. Nadal jednak będą one się wyróżniać na powierzchni. Najbardziej estetyczne rozwiązanie to dokręcenie wkrętów, zaszpachlowanie tych miejsc i, w razie potrzeby, przeszlifowanie gładzi. Do pomalowania ściany polecam wykorzystanie farby emulsyjnej Śnieżka Barwy Natury http://www.sniezka.pl/pl/produkty/fa...wy-natury.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony