dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Tak - tylko ,ze u mnie na poddaszu będzie miejsce nas stół do ping-ponga .Do tego 2-óch 80 -90 kg małolatów napalonych do gry.Dlatego jestem taka zapobiegliwa . Naprawdę nie warto ?

  2. #22

    Domyślnie

    Ja w tym temacie choć nie do końca na temat (ale nie mogę odszukać właściwego topica)

    Mam typowy dom parterowy. Po małych zmianach (kąt dachu, podmurowka dachu, schody na poddasze) uzyskałem powierzchnie ok 40m2 bez skosów. Nie jest mi to zasadniczo do nieczego potrzebne wiec wymyśliłem sobie tam meski pokój , z bliardem, barkiem itp..

    Chce to jednak zrobic niskim kosztem. Na chwilę obecną mam na poddaszu zalaną terrive. I tak sobie kombinowałem jakby to zrobic w ten sposób aby ocieplić wełną (10cm przy ocieplonym dachu powinno starczyc) ..generalnie na wylewkę chce połozyć jakies grupsze dechy na sztorc (czyli musi to byc deska 10-11 cm .. zrobic z tego użebrowanie całego stropu (rozpmieszczenie co szerokość wełny plus oczywiscie co jakis odcinek połączenie dech poprzeczne) ..i od góry przybić ,120mm lub 150mm płytę wiórową, nie pamiętam jak ona się dokładnie nazywa , jest tez używana do szalunków itp.)

    Jeżeli ktos cos takiego robił to proszę o wskazówki , jeżeli ktos widzi jakies zagrożenia, wąskie gardła itp to równiez prosze o uwagi..

    __________________________________________________
    czas na troche odpoczynku

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafał45

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Staszów
    Kod pocztowy
    28-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja wyciszyłem strop granulatem z ISOLI . Na poddaszu miały być pokoje dla dzieci więc od razu wyciszyłem strop.Teraz mieszkam już w nowym domku i jestem zadowolony, nie słychać hałasów z góry.
    Ostatnio edytowane przez rafał45 ; 16-04-2020 o 15:24

  4. #24

    Domyślnie

    Jest jeszcze wylewka perlitobetonowa , też dobrze tłumi dźwięki, ale jak teraz cenowo wychodzi to nie podpowiem

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony