dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Płytki , glazura szlifowane ile za metr ?

    Witam Forumowiczów .
    Zwracam się do Was z zapytaniem ile płaciliście za polożenie
    m2 płytek ( robocizna + kleje itd.) , ale technologia bez listew
    - płyki szlifowane .

    Pozdrwawiam

  2. #2

    Domyślnie

    sam robię to zawodowo ale staram sie zawsze mówic cene za całosc . dla orientacji : 1 mb zacięcia pod kątem45 - 25 zł w miękich płytkach w płytkach marmurowych i gresie 35 zł -40 zależy to od rodzaju płytek itd

  3. #3

    Domyślnie

    fazowanie płytek jest w cenie m2 usługi,
    właśnie mój glazurnik "wyszedł" z łazienki, gdzie się nieźle naszlifował w twardym gresie,
    jedyne co dopłaciłem to ala'diamentowa tarcza marki (phi) toya w cenie 11,50 zł z marketu budowlnego + 3 browary w puszce (markowe )

  4. #4

    Domyślnie

    jeżeli ustalę cene 60zł/m to też docinam gratis a piwo wypijam po pracy za swoje!!!!!!!!

  5. #5

    Domyślnie

    hmm no nie wiem... zrobił mi już kiedyś łazienkę w mieszkaniu, teraz robi w domu 120 gresu - cena 25 złm2 bez faktury jest bardzo dobra jak na Warszawę, do tego nie wpada na genialne pomysły typu płytka 25x25 na fudze 4mm (coby winkiel na oko łapać).

    tani i dobry, rzadko to się spotyka

  6. #6

    Domyślnie tani

    Tani "fachowiec" nie zrobi dobrze.
    Nie stac go na dobry sprzet,a narzedziami typu "Toya"to mozna sobie robic......
    Cena powinna być przyzwoita,aby zapewniała godziwe wynagrodzenie i pozwalała na inwestowanie w sprzet.

  7. #7

    Domyślnie

    niech zyje szara strefa!!!!!!!!!!! ale utrzymanie firmy kosztuje i odbija sie to na cenach.
    montażysta kominków firmy TARNAVA
    501530960

  8. #8

    Domyślnie

    olekulu - masz rację, prowadzę firmę od 10 lat i nie raz przegrałem (cenowo) przez tych sprzedających bez faktury.
    Ale z drugiej strony, mając taki system podatkowy, nie dziewię się nikomu, i sam tak czynię, kupując usługę czy towar po cenie z szarej strefy.

    a co do cen usług to każda cena ma swoją grupę klinetów ! trudno żebyś emerytce kazał płacić 60 zł z metra za położenie płytek z promocji po 25 zł

  9. #9

    Domyślnie

    też jestem człowiekiem - gdybym nie robił gratisów bujałbym się teraz na Bahama
    montażysta kominków firmy TARNAVA
    501530960

  10. #10

    Domyślnie

    ale wku... sie jeśli ktoś szczyci sie że naciągną kogoś albo że ktoś sie dał naciągnąc ,albo jakośc roboty tak naprawdę jes warta tych pieniędzy
    montażysta kominków firmy TARNAVA
    501530960

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony