dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Renowacja papy na dachu

Domyślnie Renowacja papy na dachu

W jaki sposób można naprawić papę na dachu. W kilku miejscach w garażu zauważyłem mokre plamy przy suficie.
    I rzeczywiście, papa w kilku miejscach jest nieżle wysłużona tzn. ma szczeliny którymi przedostaje się woda oraz pęcherze powietrza.
    Jak można to naprawić i jakich materiałów użyć ?

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

Domyślnie

Jak zwykłą , stara papa bitumiczna - to wziąć lepik na gorąco i przykleić łatę. Wcześniej przeciąć ew. pęcherze, powierzchnię podoklejać na lepik.
    To najstarsze technologie, mniej chętnie stosowane, bo bitumy na gorąco to już nie te kochane dzieci.

3. Termomodernizacja budynku gospodarczego. Ocieplanie od wewnątrz czy od zewnątrz? Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa?

Domyślnie

Tak, jest to stara papa.
    A zamiast lepiku na gorąco czy nie można by było zastosować jakiś gotowy lepik ? (na zimno). Jeżeli tak to jaki byście polecili, bo gdzieś mi się o uszy obiło, że one lubią spływać gdy jest bardzo gorąco.
    Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał seven
    Tak, jest to stara papa.
    A zamiast lepiku na gorąco czy nie można by było zastosować jakiś gotowy lepik ? (na zimno). Jeżeli tak to jaki byście polecili, bo gdzieś mi się o uszy obiło, że one lubią spływać gdy jest bardzo gorąco.
    Pozdrawiam
    Możesz zastosować IZOLBET K. Lepik na zimno. Nie można go jedynie stosować do pap smołowych.

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

Domyślnie

Też miałem ostatnio podobny problem....
    Rozwiązałem go następująco:
    Tam, gdzie papa była bardzo popękana, tzn było widać, że woda się tamtędy na 100% dostaje pod papę, przykleiłem łatę (2 pasy papy na zakład) Izoplastem K. Nastęnie zasmarowałem cały dach Izoplastem B. Teraz czekam na porządny deszcz - będzie sprawdzian

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia