dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kraków - kamienie do ogrodu - gdzie?

    Witam,

    szukam kamieni do ogrodu w Krakowie. Dowiadywałam się w kamieniołomie w Zalasie, ale cena transportu zabija. Może ktoś kupował gdzieś bliżej?
    Potrzebuję tego ze 2 tony - dla siebie na skalniak i dla kolegi, który chce obłożyć oczko wodne.

    Pozdrawiam
    Blanka

  2. #2

    Domyślnie Re: Kraków - kamienie do ogrodu - gdzie?

    Cytat Napisał blankaz
    Witam,

    szukam kamieni do ogrodu w Krakowie. Dowiadywałam się w kamieniołomie w Zalasie, ale cena transportu zabija. Może ktoś kupował gdzieś bliżej?
    Potrzebuję tego ze 2 tony - dla siebie na skalniak i dla kolegi, który chce obłożyć oczko wodne.

    Pozdrawiam
    Blanka
    Wprawdzie nie kupowałam tam kamienia i nie znam cen, ale jest takie miejsce przy ul. Kamieńskiego (na przeciwko salonu Nissana).

  3. #3

    Domyślnie

    Dobry i ładny kamień ogrodowy mają przy zakopiance, cięzko mi wytłumaczyć, ale mają dużo kamienia ogrodowego i innego

    [Od moderacji - nie wiesz jaki mają adres ale linka reklamowego już możesz wkleić? Usunęłam reklamy firmy z twoich postów, a ten wpis jest ostrzezeniem, by się więcej tego nie robić. Reklama na forum jest płatna]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 29-04-2013 o 16:55

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem, jaki jest adres i nie robię reklamy ( w takim sensie, że to moja firma). Na stronie nie ma podanego dokładnego adresu i ciężko jest ich znaleźć. Byłam więc wiem. Trudno ich lokalizację wytłumczyć. Wystarczyło wejść na linka i zobaczyć, że nie ma tam żadnego adresu. A nie od razu oskarżać ludzi
    link jeszcze raz http://sungarden.com.pl/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony