dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie ile za ocieplenie fundamentów i cokołu

    Za ocieplenie fundamentów i cokołu (razem ok. 50m2 z czego 35 m2 pod ziemią) + położenie klinkieru na cokole panowie krzyknęli 6.500 zł + materiały. Czy to dużo? Ile płaciliście?

  2. #2

    Domyślnie

    Podciągam do góry.
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie? Choć w przybliżeniu.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam !!

    O matko.......................................... tyle tylko mogę napisać .
    teraz sie nie dziwię że ludziom domy wychodzą po 400 tyś .

    Ja ocieplałem teraz fundamenty . Za materiały na 50 mkw zapłaciłem około 700 zł ,wprawdzie robotę zrobili murarze w ramach umowy na stan surowy ,ale warta była jakieś 200 -300 zł bo to kilka godzin pracy .

    Nie daj się naciągnąć bo taka cena to rozbój w biały dzień . dziwię się że jeszcze się zastanawiasz czy to drogo .
    Ja za cały stan surowy bez dachu od wbicia pierwszej łopaty po wieńce i strop przygotowane do budowy więźby płacę 12 tyś zł . jestem na etapie ścian i z robotników jestem bardzo zadowolony -nie piją i sa solidni .

    pozdro D.RZ

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Witam !!

    O matko.......................................... tyle tylko mogę napisać .
    teraz sie nie dziwię że ludziom domy wychodzą po 400 tyś .

    Ja ocieplałem teraz fundamenty . Za materiały na 50 mkw zapłaciłem około 700 zł ,wprawdzie robotę zrobili murarze w ramach umowy na stan surowy ,ale warta była jakieś 200 -300 zł bo to kilka godzin pracy .

    Nie daj się naciągnąć bo taka cena to rozbój w biały dzień . dziwię się że jeszcze się zastanawiasz czy to drogo .
    Ja za cały stan surowy bez dachu od wbicia pierwszej łopaty po wieńce i strop przygotowane do budowy więźby płacę 12 tyś zł . jestem na etapie ścian i z robotników jestem bardzo zadowolony -nie piją i sa solidni .

    pozdro D.RZ
    napisz proszę dokładniej jakie materiały (jaki styropian, jakie obłożenie cokołu)

  5. #5

    Domyślnie

    Witam !!!

    Jeśli chodzi o cokół to jeszcze tego nie robiłem więc nie wypowiem się na ten temat . Natomiast jeśli chodzi o ocieplenie to najpierw 2x dysperbit ,na to styropian FS 20 5 cm ,na to klej i siatka zatopiona w nim , i jeszcze raz dysperbit .

    pozdro D.RZ

  6. #6

    Domyślnie

    ja robilem sam, prosta robota. nawet nie wiedziałem że zaoszczędziłem 6.000 zł. jutro jadę na wycieczkę za 6.000 zł.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    2.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    przesada i to gruba , ocieplenie fundamentu i cokołu robi się samamu , bez doświadczenia poraz pierwszy w ciągu 2 dni ( niecałych ) za wymurowanie ścian parteru zapłaciłem 5.500 zł. a tu za ocieplenie tyle .... skandal pogoń ich bo za dwa dni prostej pracy to powinni dostać góra 300 zł. ( na tyle oceniam wartość takiej lekkiej , prostej pracy )

  8. #8

    Domyślnie fundament

    Za prace należą sie godziwe pieniądze.
    Ciekawi mnie jak Cenicie Państwo swoja pracę?
    Np adwokat za godzine PRACY bierze 70zł i to chyba marny adwokat.
    Za ocieplenie tegoz fundamentu i obłożenie cokolika klinkierem,GODZiWE pieniadze to 1500 zł.
    Według KNRu wyjdzie znaczne więcej.
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony