dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maaty

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    7

    Domyślnie Pokój siedemnastolatka ;) - podłoga i ściany

    Witam wszystkich!
    Otóż mam pokój 5x5m z drewnianą podłogą i dylemat, co z nią zrobić po wyczyszczeniu i jak pomalować ściany, żeby pasowało . Podłoga to deski sosnowe, tu mam dwie koncepcje: pomalować bezbarwnym, nieprzyciemniającym lakierem, albo niebieską bejcą. Do tego ściany w kolorze jakby szaro-niebieskim (bardziej niebieskie niż szare), to wersja z jasną podłogą, lub szaro-zielone (analogicznie do szaro-niebieskich) i do tego niebieska podłoga. W pokoju są dwa duże okna, niebieskie meble (staną przy ścianie naprzeciwko okien) Co sądzicie o tych "projektach" , proszę o krytykę, uwagi i natchnienie
    I jeszcze jedno pytanie: czy ktoś malował drewnianą podłogę niebieską bejcą?, jak to wyszło, bo deski sosnowe w połączeniu z niebieskim kolorem mogą utworzyć kolor zielony...

    Pozdrawiam Mateusz

  2. #2

    Domyślnie

    Aktualnie robie identycznie pokój Znaczy mam kolor ściany szaro niebieski (mniej wiecej taki jak tu: http://www.muratordom.pl/6962_4633.htm) i do tego kupiłem jasne panele (mam jeszcze sufit drewniany, poddasze). Zapewniam, że to pasuje do siebie.

    Zielone ściany i niebieska podłoga? E...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony