dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    i w ostatnim punkcie powinna być instrukcja jak udobruchac kota po wszystkich zabiegach i zniwelować jego focha

  2. #22

    Domyślnie

    Na tasiemca najlepiej działa preparat podany w zastrzyku, jego minusem jest to że działa tylko na tasiemca a plusem to że bardzo skutecznie go wybija.

    Jeśli chodzi o podawanie tabletek w paście p/wko kulom włosowym to zdecydowanie odradzam- taka pasta ma za zadanie powlec przewód pokarmowy, żeby ułatwić przesuwanie zalegających tam kłaczków, podana razem z tabletką spowoduje to, że wc hłonie się znacznie mniej tabletki niż powinno, a co za tym idzie nie będzie pożądanego efektu.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez staratorba ; 22-12-2012 o 12:20

  3. #23

    Domyślnie

    Nam vet powiedział, że kot wychodzący powinien być odrobaczany raz na 3 miesiące.

  4. #24

    Domyślnie

    Idealny sposób na podanie tabletki kotu:
    Zawinąć szczelnie ręcznikiem frote( bo jest odpowiednio gruby)tak ażeby nie wystawały żadne łapki.
    Należy zrobić to dość szczelnie tak,żeby szarpiący się kotek nie rozsunął "opakunku".
    Poprosić kogoś o przytrzymanie kotka w kokonie ,położyć go sobie na kolana buźką do góry.
    Szybkim i sprawnym ruchem otworzyć paszczę(tu należy być czujnym i szybkim jak jaszczurka!)i wcisnąć tabletkę dwoma palcami aż po samo gardzioło chwilę przytrzymać,żeby nie wypluł.

    U mnie nawet dzieci potrafią sobie z tym poradzić(mam trochę wyrośnięte dzieci )

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Salomka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    21

    Domyślnie

    Edyta dobry sposób, ja po prostu trzymam mocno kota (czasem mnie podrapie) wkładam tabletkę głęboko do gardła, trzymam pyszczek zamknięty delikatnie masuje go pod pyszczkiem. Następnym razem spróbuje tak samo tylko w kokonie.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Ja rozkruszam tabletke, wsypuje do strzykawki, dolewam lyzeczke wody, dobrze wymieszam i niespodziewanie wstrzykuje do pyszczka przytrzymujac kota. Zawsze polyka wszystko.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony