dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 131
  1. #1

    Domyślnie Projekt łazienki

    Czy ktoś robił? Chciałabym się dowiedzieć ile płaciliście z takowy. Czy jesteście zadowoleni? Może jakieś fotki waszych łazienek – tylko proszę bez aranżacji z czasopism i internetu, bo już przedawkowałam. Mam totalny mętlik w głowie a od myślenia "wanna prostokątna czy owalna" to mi się odbija, może ktoś zadecyduje za mnie
    Radość tworzenia

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Poznanianka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    a probowałaś już sama coś zaprojektować np na stronach producentów ceramiki ? Mają takie programy do projektowania wnętrz łazienki....

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja robiłam projekt łazienek.
    Nie są jeszcze skończone, więc zdjęć nie mogę wkleić.

    Robiłam też projekt podłogi w holu i ten został już zrealizowany, a ja jestem bardzo zadowolona i na tej podstawie mam nadzieję, że z łazienkami będzie podobnie.
    Wszystko jest rozrysowane, zwymiarowane, itd. Myślę, że warto.

    Jeśli chodzi o koszt, to nie płaciłam jakiś strasznych kwot od metra tylko za cały projekt i nie była to kwota "zaporowa".

    Link do mojej podłogi i projektów łazienek jest poniżej.

  4. #4

    Domyślnie Re: Projekt łazienki

    Cytat Napisał Asiulek
    Czy ktoś robił? Chciałabym się dowiedzieć ile płaciliście z takowy. Czy jesteście zadowoleni? Może jakieś fotki waszych łazienek – tylko proszę bez aranżacji z czasopism i internetu, bo już przedawkowałam. Mam totalny mętlik w głowie a od myślenia "wanna prostokątna czy owalna" to mi się odbija, może ktoś zadecyduje za mnie
    Aktualnie jestem na etepie łazienki.Jest jeszcze w trakcie remontu ale już wiem że właściwa decyzją był profesjonalny projekt.Zdjęcia będe robił za około miesiąc jak juz będzie wszystko na ukończeniu.Ważną rzeczą jest dobór wykonawcy .Wybrałem poleconego przez projektanta.To tez była słuszna decyzja.Wykonawca wie czego spodziewac sie po projekcie.Sama łazienka mimo że jest stosunkowo duza(około 24 m.kw)jest trudna do rozplanowania.Niefortunnie ustawiony komin wentylacyjny,dwa skosy dachu,w sumie same problemy.Wanna półokrągła,narożna i wpuszczona w podłoge.Jest super chociaz do końca jeszcze daleko

  5. #5

    Domyślnie

    Sonika wielkie dziki za link naprawd super to wyglda.
    duch07 mozesz napisa cos wicej o tej wpuszczanej w podloge wannie brzmi ciekawie.
    Radość tworzenia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asiulek
    Sonika wielkie dziki za link naprawd super to wyglda.
    duch07 mozesz napisa cos wicej o tej wpuszczanej w podloge wannie brzmi ciekawie.
    Konstrukcja sufitu już na etapie budowy przewidywała miejsce na wpuszczoną wanne.Jeżeli jednak nie masz nic takiego przygotowanego to musisz dowiedziec sie od jakiegos fachowca czy masz możliwość wkucia sie w podłoge.Wystarczy jakieś 10-15 cm,tak zeby dno wanny było na wysokości pozostałej posadzki.Podejrzewam że nie jest to jakimś dużym problemem podkucie podłogi.Efekt jest za to murowany.Jeszcze w sprawie cen projektów.Wachaja sie od 500 zł w góre.Ja wybrałem projektanta z salonu ceramiki gdzie miał swój boks.Wiedział że chce nowoczesny wyglad,proste kształty,żadnych udziwnień i zrobił to właśnie tak.Cena projektu aż 750 zł,czyli prtzystępna bardzo.Najbardziej podobało mi sie rozmieszczenie fug na projekcie,do czego wogóle nie przywiązywałem wagi.Dopiero wykonawca pokazał mi o co w tym wszystkim chodzi.Niedługo zrobie jakies zdjęcia i jeżeli bedziesz chętna to prześle.Pozdro

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem ! Powiedz mi tylko jedno ile Cie to nerwów kosztowało.Konkretnie chodzi mi o kafelkarzy.Moi,jak tylko zobaczyli zbyt dużo cięcia zaczeli wydziwiać.W ten sposób wymieniłem ze cztery ekipy,a podłogi w 90 % odbiegaja od projektu.

  8. #8

    Domyślnie

    Duszku Drogi , poprosze zdjecia na priv, jesli nie chcesz wkleic ich tutaj bardzo prosze
    [email protected]

  9. #9

    Domyślnie

    Jako duszek musze najpierw zejśc na ziemie ...! Teraz powaznie.Pisałem juz że za około 2-3 tygodnie zrobie zdjęcia i wtedy wam je przedstawie.Jeszcze wszystko jest w powijakach ale z każdym dniem łazienka nabiera kształtu.Kafle na ściany i na podłoge mają wymiar 33 x 60 i fuga 1,5mm.Chciałem jeukładac bezfugowo ale wiekszość ludzi mi to odradzała.Jeżeli jednak jesteś bardzo zainteresowany stanem obecnym to moge około wtorku lub środy puścić pare fotek ze stanu obecnego.Pozdro

  10. #10

    Domyślnie

    ma dosc czasu i moge zaczekac te dwa czy trzy tygodnie, bo lazienke zaczne w kweitniu albo i w maju
    takze czekam cierpliwie
    pozdrawiam
    Pola

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Powiedz mi tylko jedno ile Cie to nerwów kosztowało.Konkretnie chodzi mi o kafelkarzy
    Czy to jest pytanie do mnie?

  12. #12

    Domyślnie

    Tak ! Masz wymyślne wzory z kafelek na podłoldze.Takie coś zawsze mi sie podobalo ale nie fachowcom których akurat miałem.Ciagle coś im zle wychodziło,to kafelki były zle wycięte,to krzywe.Jak oglądali projekt to był żaden problem bo nie takie sztuki robili.Cene też podali perfekcyjnie.Po chyba szóstej grupie roboczej i którymś juz tam dokupieniem kafli dałem sobie spokój.Ułożyłem w karo i jest tak jak nie chciałem żeby było.Czas do wprowadzenia mnie gonił.Już nie wybieram tanich ekip.

  13. #13

    Domyślnie

    Robiliśmy projekt wspólnie ze znajomą projektantką wnętrz,która zaproponowała nam parę fajnych rozwiązań.Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego,choć musieliśmy pilnować fachowca przy układaniu kafli,bo mimo kolorowych rysunków i tak chciał układać po swojemu...

    Oto zdjecia naszych łazienek:
    http://edy.photosite.com/lazienka_d/
    http://edy.photosite.com/lazienka_m/
    Pozdrawiamy E&T
    Oto nasz dom- www.edy.photosite.com

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    duch07 ,
    nam wzór wycięła specjalistyczna firma. Fliziarz nie dałby sobie rady żeby to precyzyjnie wyciąć.

    E&T ,
    bardzo mi się podobają obie łazienki.
    Skąd są lampki w małej łazience?

  15. #15

    Domyślnie

    E&T super lazienka kolorki kapitalne wybralismi bardzo podobne do dolnej lazienki, jestem pod urokiem jak widac nie tylko wasz kominek mnie powalil, jestem ciekawa reszty moje gratulacje
    Radość tworzenia

  16. #16

    Domyślnie

    Sonika-lampki to oświetlenie halogenowe z IKEA 12V ,tylko zrobione podtynkowo(nasz patent ).Rozmieszczone są w trzech kątach.Dodatkowo są połczone z radiem,które umila pobyt w toalecie
    Pozdrawiamy E&T
    Oto nasz dom- www.edy.photosite.com

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał E&T
    Sonika-lampki to oświetlenie halogenowe z IKEA 12V ,tylko zrobione podtynkowo(nasz patent ).Rozmieszczone są w trzech kątach.Dodatkowo są połczone z radiem,które umila pobyt w toalecie
    O kurcze, to mi się podoba. Że też ja na to nie wpadłam.
    A jedna z umywalek to może Hatria "you and me"?

    Obejżałam wszystkie zdjęcia i macie super śliczny dom. Już wiem do kogo należy ten niezwykły kominek
    Brawo.

  18. #18

    Domyślnie

    Asiulek-więcej zdjęć na stronie www.edy.photosite.com.Jeszcze nie wszystko jest zrobione(zarówno w środku jak i na zewnątrz),ale jak chcesz pooglądać to zapraszam. [/list]
    Pozdrawiamy E&T
    Oto nasz dom- www.edy.photosite.com

  19. #19

    Domyślnie

    Asiulek-mała pomyłka w adresie. www.edy.photosite.com
    Pozdrawiamy E&T
    Oto nasz dom- www.edy.photosite.com

  20. #20

    Domyślnie

    Sonika- dziękujemy za miłe słowa. Umywalka w małej łazience to Kolo Impuls(brakuje nam jeszcze szafki pod umywalkę z tej serii).
    Pozdrawiamy E&T
    Oto nasz dom- www.edy.photosite.com

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony