dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szczepX

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-209
    Posty
    11

    Exclamation Ścianka do tenisa

    Witam
    Czy ma ktoś doświadczenie w wykonaniem ścianki tenisowej przy domu? Mam kilka wolnych metrów niezagospodarowanych i chciałem postawić sobie ściankę 4m x 3m i do tego podłoże 4m x 13m. Szukam tanich rozwiązań.
    Jak narazie rozważam na podłoże betonową wylewkę grubości 10-15cm.
    Ścianka w koncepcji będzie z 4-5 cm płyty wiórowej, sklejki lub czegoś podobnego. Chodzi o demontaż na zimę ale też o względy estetyczne i ewentualny szybki demontaż.

    Jak macie jakieś pomysły napiszcie.

    Pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczepX Zobacz post
    Witam
    Czy ma ktoś doświadczenie w wykonaniem ścianki tenisowej przy domu? Mam kilka wolnych metrów niezagospodarowanych i chciałem postawić sobie ściankę 4m x 3m i do tego podłoże 4m x 13m. Szukam tanich rozwiązań.
    Jak narazie rozważam na podłoże betonową wylewkę grubości 10-15cm.
    Ścianka w koncepcji będzie z 4-5 cm płyty wiórowej, sklejki lub czegoś podobnego. Chodzi o demontaż na zimę ale też o względy estetyczne i ewentualny szybki demontaż.

    Jak macie jakieś pomysły napiszcie.

    Pozdrawiam

    ...tenis ziemny, jak mniemam...(no tak - Radwańska Cię podjarała )

    Ta płyta wiórowa jakoś mnie nie przekonuje .Dudnić będzie ,schować to to
    problematycznie. Zbuduj ładny , solidny mur ceramiczny , piłka będzie się
    prawidłowo odbijać . Z boków i z tyłu ładną zielenią obsadź...

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szczepX

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-209
    Posty
    11

    Domyślnie

    Trzeba było spróbować i tenisa bo na sporty drużynowe są marne szanse w moim miejscu zamieszkania.

    Mam taką prośbę. Potrzebuję wybetonować około 52m2 a objętość wylewki to 6,5 kubika betonu. Ja mam małe pojęcie o cenach i proporcjach przy mieszaniu betonu więc proszę o przybliżone wycenienie wykonania takiej wylewki. Beton nie musi być nie wiadomo jak mocny bo będzie służył tylko do biegania po nim a nie jeżdżenia samochodem. Wykop i wszelkiego rodzaju podłoże pod beton wykonam sam. Interesuje mnie tylko przybliżona cena betonu.
    Myślę również na asfaltem. Znacie może przybliżone ceny wyasfaltowania 1m2? Chodzi o taki asfalt niedrogowy bo taki strasznie drogi.
    Proszę o pomoc w miarę możliwości. Co prawda mam czas do wiosny ale powoli trzeba zbierać kasiorę.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczepX Zobacz post
    Trzeba było spróbować i tenisa bo na sporty drużynowe są marne szanse w moim miejscu zamieszkania.

    Mam taką prośbę. Potrzebuję wybetonować około 52m2 a objętość wylewki to 6,5 kubika betonu. Ja mam małe pojęcie o cenach i proporcjach przy mieszaniu betonu więc proszę o przybliżone wycenienie wykonania takiej wylewki. Beton nie musi być nie wiadomo jak mocny bo będzie służył tylko do biegania po nim a nie jeżdżenia samochodem. Wykop i wszelkiego rodzaju podłoże pod beton wykonam sam. Interesuje mnie tylko przybliżona cena betonu.
    Myślę również na asfaltem. Znacie może przybliżone ceny wyasfaltowania 1m2? Chodzi o taki asfalt niedrogowy bo taki strasznie drogi.
    Proszę o pomoc w miarę możliwości. Co prawda mam czas do wiosny ale powoli trzeba zbierać kasiorę.
    Cena betonu B15 (moim zdaniem wystarczy) w betoniarni z transportem na budowę to jakieś 200 PLN za 1m3. Samemu ciężko zrobić tej klasy taniej, a narobić się trzeba.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony