dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kto zatrudniał dobrego malarza?

    Szukam dobrego fachowca, który pomaluje gładkie tynki cem-wap w domu i na elewacji. Będę również wdzięczna za wszelkie rady jak to powinno byc zrobione. Na zewnątrz chcemy połozyć farbę silikonową z Caparola.
    bobo30[/list]

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!
    pjotrzu

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    284

    Domyślnie

    Z tego co wiem z lekcji historii to wielu papieży zatrudniało dobrych malerzy. Leonardo, Michał Anioł i paru innych. Również bogate rodziny w dawnej Wenecji miały dobrych malarzy.
    Przepraszam ale temat został tak prowokacyjnie okreslony, że nie mogłem sie powstrzymać

  3. #3

    Domyślnie

    Śmiej się, śmiej. Jakoś trudno kogoś znaleźć, ale może ktoś mnie poratuje.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Mam dobrego malarza, ale raczej nie dojedzie do Ciebie bo na miejscu ma kupe zleceń. Chciałem co prawda sam pomalować domek ale po pierwszej warstwie skończył mi się urlop

  5. #5

    Domyślnie

    Mój kolega miał dobrego fachowca, który zapytał jedynie, czy ma malować cały domek sam i według swojego uznania dobierać farby, czy ma robić wg. wskazań inwestora. Kumpel zdał się na niego informując jedynie, że optuje w pastelowych kolorach a gdzieś tam ma być stukturalna farba.
    Szczęka mu opadła, gdy facet zaczął ręką w świeżo pomalowaną ścianę wcierać jakieś "złociwo". W drugim pokoju zaczął rzucać szmatą w ścianę i takie tam..... Przyznam, że mi także szczena opadła, gdy zobaczyłem ostateczny efekt. Gdybyście zobaczyli to "złociwo" na ścianie, gdy zapalone są kinkiety Obecnie czekam na tego gościa już 4 miesiąc, cena usługi nie jest mała, ale zdecydowanie warto.

  6. #6

    Domyślnie

    szkoda, ze aż w Wielkopolsce, czekam na namiar na "magika" dzięki

  7. #7

    Domyślnie

    wygląda na to,że wszyscy forumowicze malowali sami nadal szukam, mamy około 1000m2 ścian i sufitów do pomalowania, może jakaś ekipa z innych rejonów Polski (niż Mazowsze) by sie skusiła, proszę o namiary

    Rafałek, daj namiary na tych swoich malarzy, zadzwonię, co mi szkodzi, dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony